Інтерфакс-Україна
09:21 23.11.2019

Обід до Дня подяки в США подорожчав на 1 цент, ціна індички знизилася на 4%

2 хв читати
Обід до Дня подяки в США подорожчав на 1 цент, ціна індички знизилася на 4%

Традиційний обід на День подяки цього року обійдеться американцям усього на 1 цент дорожче, ніж у минулому році.

Середній чек за продукти для 10 осіб у 38 штатах, за даними Федерації американських фермерських бюро (AFBF), складе $ 48,91, або менше $ 5 на кожного гостя, проти $ 48,90 в 2018 році.

День подяки в США відзначається щороку в четвертий четвер листопада, цього року свято припадає на 28 листопада.

"Середня вартість обіду на День подяки в цьому році практично не змінилася в порівнянні з роком раніше після трьох років зниження починаючи з 2015 року", - зазначив головний економіст AFBF Джон Ньютон.

Список продуктів не змінювався з 1986 року, хоча на столах з'являються нові продукти і страви. До нього входить 16-фунтова індичка (7,3 кг), готова начинка для неї (хлібний фарш), солодка картопля, булочки з вершковим маслом, горошок, кисло-солодкий соус зі свіжої журавлини, набір овочів, гарбузовий пиріг, приправлений збитими вершками, а також кава з молоком.

Середня ціна індички - традиційної страви в День подяки - знизилася на 4% у річному вираженні і становить $ 20,8, або приблизно $ 1,3 за фунт. Результати дослідження показують, що роздрібні ціни на індичку знаходяться на мінімумі з 2010 року.

Вважається, що День подяки існує з 1621 року, але державним святом його зробив Авраам Лінкольн у 1863 році. Тоді ж або трохи раніше запечена індичка стала центральним блюдом святкового столу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC планує частково покрити ризики ПриватБанку щодо портфелю нових кредитів та гарантій на $100 млн

Кількість виявлених фактів незаконного переправлення наркотичних засобів за 5міс.-2025 зросла в зросла в 1,2 рази - ДМС

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

ЄБРР покриє ризики Укрексімбанку на EUR50 млн за новими кредитами для МСП

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

Лише 42% потенційних покупців житла знайомі з умовами програми "єОселя" – опитування OLX

Законопроєкт про систему страхування воєнних ризиків не готовий до розгляду навіть у 1-му читанні - Гетманцев

Мінекономіки компенсує 50 агровиробникам загалом 6,8 млн грн вартості української с/г техніки

Сплата туристичного збору подорожуючими в Україні за 5 міс.-2025 зросла на третину

Ощадбанк отримає третій транш EUR75 млн від ЄБРР для кредитування бізнесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА