Інтерфакс-Україна
17:01 25.11.2019

Мінекоенерго сподівається на добровільну реструктуризацію великих інвесторів у ВДЕ

1 хв читати
Мінекоенерго сподівається на добровільну реструктуризацію великих інвесторів у ВДЕ

 Міністерство енергетики та захисту довкілля України сподівається на добровільний перегляд наявних умов роботи великими інвесторами у відновлюваній енергетиці країни.

"Ми очікуємо від бізнесу добровільної реструктуризації, а ми зі свого боку показуємо кроки від уряду, що ми готові зробити для вирішення питання дефіциту", - сказав заступник міністра з питань європейської інтеграції Костянтин Чижик журналістам у понеділок після презентації завдань міністерства на 2019-2020 роки.

У свою чергу глава Мінекоенерго Олексій Оржель наголосив на необхідності знаходження компромісу, щоб паралельно не було погіршено інвестиційний клімат у країні і були гроші для оплати роботи інвесторів у ВДЕ.

"Дуже важливо, щоб ми знайшли спільну мову з інвесторами, щоб вони пішли на ті умови реструктуризації, які наразі пропонує уряд", - сказав він

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Товарообіг мережі "АТБ" в 2025р. виріс на 18%

ЄБА закликає зберегти діючий механізм фінансування системних обмежень в енергетиці

Для посилення енергонезалежності ОСББ розглядають можливість створення автономних систем водо- та теплопостачання

НБУ порадив банкам обмінюватися даними про клієнтів з фінмонпроблемами та навів "схеми" обходу ФОП-обмежень

Україна у 2025р. імпортувала овочів "борщового набору" на $164,36 млн

Голова енергокомітету Ради розраховує на остаточне формування НР "Енергоатому" до кінця тижня

Україна у 2025р. наростила імпорт томатів на третину, огірків – на 46,3%

Імпорт картоплі в Україну у 2025р. зріс на 431%, витрати перевищили $74 млн

Енергоперемир’я з РФ малоймовірне, покращення ситуації в енергетиці можна чекати з середини лютого з активізацією СЕС – Герус

Україна продовжує роботу з партнерами для залучення додаткового імпорту газу – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА