Інтерфакс-Україна
15:10 27.11.2019

Україна продовжує переговори з МВФ щодо підготовки нової програми - Смолій

1 хв читати
Україна продовжує переговори з МВФ щодо підготовки нової програми - Смолій

Україна продовжує переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) із підготовки нової програми, повідомив голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій.

"Переговори тривають, ми сподіваємося на їх успішне завершення", - сказав він на брифінгу в середу.

За словами голови НБУ, після завершення роботи місії МВФ у Києві минулого тижня наразі тривають консультації у Вашингтоні.

"З урахуванням того, що День подяки випадає на четвер і п'ятницю, у Вашингтоні - вихідні, очікуємо якісь меседжі наступного тижня", - додав Смолій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА