14:01 28.11.2019

Мінекономіки очікує пожвавлення деяких видів промисловості в IV кв.-2019

1 хв читати
Мінекономіки очікує пожвавлення деяких видів промисловості в IV кв.-2019

Темпи зростання промислового виробництва у жовтні 2019 року знизилися на 5,5% порівняно з жовтнем-2018, а загалом у січні-жовтні цього року промвиробництво сповільнилося на 0,6% проти аналогічного періоду минулого року, свідчать дані на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

При цьому міністерство в четвертому кварталі 2019 року очікує пожвавлення добувної промисловості та деяких видів переробної за рахунок введення оновлених виробничих потужностей, високого врожаю соняшнику та інших культур і завдяки стабільному рівню купівельної спроможності.

Негативний показник у жовтні-2019 міністерство пояснює погіршенням кон'юнктури замовлень для внутрішнього ринку, логістичними проблемами із залізницею, для енергетики цим фактором стали теплі погодні умови.

"Крім цього, суттєве зміцнення обмінного курсу негативно позначилося на конкурентоспроможності вітчизняних виробників. Позитивні результати продемонстрували тільки хімічне і фармацевтичне виробництво. Але це не дало змоги компенсувати падіння інших видів промисловості", - зазначає Мінекономіки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА