Інтерфакс-Україна
14:44 28.11.2019

Кабмін вирішив зупинити інвестпроект із реконструкції "Українського дому"

1 хв читати
Кабмін вирішив зупинити інвестпроект із реконструкції "Українського дому"

Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів вирішила зупинити реалізацію проекту реконструкції будівлі "Українського дому" на вул. Хрещатик, 2 у Києві вартістю 757 млн грн, завершення якого передбачалося в 2022 році.

"Міжвідомча комісія 3 листопада рекомендувала призупинити реалізацію передінвестиційного етапу проекту за державні капітальні вкладення до повторного розгляду в 2020 році", - йдеться в примітці до проекту реконструкції "Українського дому" в оприлюдненому переліку державних інвестиційних проектів.

Як повідомлялося з посиланням на протокол засідання комісії від 22 квітня 2019 року, завершення реконструкції будівлі держустанови "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" планувалося в 2022 році.

Раніше з посиланням на керівника Державного управління справами Сергія Прилипка повідомлялося, що станом на 22 квітня укладено договір з ДП "НДПІ містобудування" на розробку проектної документації об'єкта реконструкції.

Як повідомлялося, Мінфін на 2019 рік передбачив асигнування в розмірі 10 млн грн на реалізацію проекту. При цьому в попередні роки в рамках проекту було виділено 8 млн грн.

"Український дім" було відкрито в 1982 році, його загальна площа становить 20 тис. кв.м. Конгрес-центр налічує виставкові зали, кіноконцертний зал на 477 місць, дев'ять конференц-залів. Центр отримав статус національного у 2010 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Призначений на 12 серпня конкурс з продажу акцій Інституту титану не відбувся через відсутність заявок

"Укренерго" вклало в освітні програми під час війни 65 млн грн

Оновлена стратегія розвитку фінсектору націлена на інфляцію 5% та спред між курсом НБУ та готівковим до 3%

Кількість страховиків в Україні у липні-2025 скоротилось на одного, кількість банків не змінилася - НБУ

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за першу декаду серпня збільшився на 4,7%

Закон про екомодернізацію промпідприємств набув чинності з 8 серпня

В Україні за I півріччя відкрито й оновлено 9 готелів загальним фондом понад 1 тис. номерів - експерт

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується близько $66,2 за барель

Україна 1-10 серпня сім разів лідирувала за ціною е/е на спотовому ринку в Європі і 11 разів – за останні 15 днів

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА