15:17 02.12.2019

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги в жовтні збільшилася на 1,7%

1 хв читати
Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги в жовтні збільшилася на 1,7%

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у жовтні 2019 року збільшилася на 1,7% до вересня-2019 і становила 47,3 млрд грн (без урахування електроенергії).

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), дані наведено без урахування анексованого Криму та Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Згідно зі статистичними даними, загалом у жовтні 2019 року українці сплатили за житлокомпослуги 5,8 млрд грн, що становить 83,2% нарахованої за цей місяць суми. За постачання електроенергії сплачено 3 млрд грн (105,8% нарахувань за рахунок погашення заборгованостей попередніх періодів).

Найвищий рівень оплати житлокомпослуг у жовтні-2019 зафіксовано в Одеській (98,6% суми нарахувань), Херсонській (97,7%) і Запорізькій (91,2%) областях.

Найнижчий рівень оплати - в Донецькій, Сумській, Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській, Полтавській і Київській областях (63-80% суми нарахувань).

За даними Держстату, від початку року з населенням укладено 57,1 тис. договорів про погашення реструктурованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 446,9 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становить 258 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) у вересні-2019 становили 938,9 грн.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польсько-румунський консорціум Vekto - Iridex Group Plastic переміг у тендері на рекультивацію львівського полігону ТПВ "Грибовичі"

"Кернел" купив ОЕЗ "Еллада" в Кропивницькому за $ 21 млн

Новак: міністерська тристороння зустріч щодо газу може відбутися наступного тижня

Рада прийняла закон про ліквідацію схем у сфері оцінки нерухомості

Попит на імпортовані вживані легкові авто в листопаді знову активізувався

НБУ зареєстрував міжнародну платіжну систему PayRun

Львівська обласна рада затвердила бюджет на 2020 рік

"Енергоатом" відкоригував план ремонтної кампанії з метою мінімізації впливу диспетчерських обмежень навесні 2020 року - Недашковський

Топ-менеджер "Нафтогазу" пропонує "Газпрому" звернутися до українського регулятора для зниження тарифу на транзит

Програма кредитів під 5-9% запрацює з 1 лютого-2020, позичальник має внести 20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА