Інтерфакс-Україна
15:14 03.12.2019

Глава Мінфіну України допускає зниження ставки ПДФО при перевиконанні держбюджету-2020

1 хв читати
Глава Мінфіну України допускає зниження ставки ПДФО при перевиконанні держбюджету-2020

Перевиконання державного бюджету в 2020 році створить передумови для зниження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), вважає міністр фінансів Оксана Маркарова.

"Сподіваюся, у 2020 році бюджет буде перевиконано, що створить передумови для зниження ПДФО", - сказала вона в інтерв'ю виданню "Кореспондент".

На її думку, зниження цього податку стане драйвером економічного зростання.

"Податок на доходи фізосіб - це перший податок, який нам треба знижувати, тільки-но ми отримаємо таку можливість. І це буде одним із найбільших драйверів економічного зростання. Якщо ми зможемо знизити ставку, скажімо, до 15%, це стане дуже хорошим кроком для пожвавлення бізнес-активності", - зазначила Маркарова.

Як повідомлялося, з 2016 року в Україні було встановлено єдину базову ставку ПДФО розміром 18% замість двох діючих - 15% і 20%, для дивідендів з джерела в Україні залишається ставка розміром 5%, для доходів із-за кордону - 18%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін змінив незалежних членів наглядової ради Сенс Банку

"Укрзалізниця" запровадила нові нормативи швидкості вантажного складу, збільшивши їх на 38%

Зростання економіки в Україні у травні-2025 пришвидшилось до 1,1%

Середня вартість новобудов Києва у І пів.-2025 знизилась на 1,2%

У ЄК стверджують, що продовжать користуватися чинним механізмом доходів з активів РФ

Львів отримає EUR5 млн гранту від Франції на реконструкцію вул.Миколайчука та підготовку до запуску трамвая

Україна залучить значні потоки капіталу протягом наступного десятиліття, якщо відновлення триватиме за планом, - Лагард

Зростання торгівлі в Європі може допомогти компенсувати втрати на світовому ринку - президентка ЄЦБ

Про початок або завершення будівництва можна буде повідомити в застосунку "Дія"

Рада прийняла закон про публічно-приватне партнерство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА