19:54 03.12.2019

Глава Glencore Айван Глазенберг попередив інвесторів про свою швидку відставку

2 хв читати
Глава Glencore Айван Глазенберг попередив інвесторів про свою швидку відставку

Гендиректор Glencore Plc Айван Глазенберг попередив інвесторів про можливі зміни в керівництві компанії, давши зрозуміти, що його власна відставка може відбутися раніше, ніж очікувалося.

"Нас, дідусів, залишилося не так багато", - зазначив 62-річний Глазенберг, маючи на увазі себе і ще кілька людей з числа "третього покоління" лідерів Glencore.

За його словами, менеджери його покоління, що залишилися, ймовірно, підуть у відставку протягом 2020 року.

Глазенберг заявив, що точних планів щодо термінів його власної відставки поки немає. Він додав, що "це може статися незабаром".

За останні 12 місяців в компанії змінилося одразу кілька ключових топ-менеджерів, включно з Телісом Містакідісом, який відповідав за мідні операції сировинного трейдера, а також керівників нафтового і сільськогосподарського напрямів Glencore Алекса Бирда і Кріса Магоні.

Серед решти топ-менеджерів - Тор Петерсон, який відповідає за вугільний бізнес Glencore, і Деніел Мейт, очільник операції з торгівлі свинцем і цинком.

У презентації, опублікованій Glencore у вівторок в рамках підготовки до Дня інвестора, компанія повідомила, що її пріоритетом наступного року залишиться заохочення акціонерів і скорочення боргу.

Цього року компанія активно викуповувала акції, і з діючої цього року програми викупу паперів обсягом $ 2 млрд залишилися невикористаними лише $ 90 млн.

Glencore планує продати активи сумою $ 700 млн на додаток до вже проданих у цьому році активів на загальну суму $ 300 млн.

Компанія знизила прогноз видобутку вугілля на 2019 рік на 5 млн тонн, до 140 млн тонн.

Група Glencore була утворена в результаті операції зі злиття швейцарського сировинного трейдера Glencore і гірничодобувної компанії Xstrata і на момент закриття угоди в травні 2013 року стала четвертою за величиною капіталізації диверсифікованою добувною корпорацією в світі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА