21:06 03.12.2019

Рада відкоригувала законодавство для імплементації Угоди FATCA з США

2 хв читати
Рада відкоригувала законодавство для імплементації Угоди FATCA з США

Верховна Рада внесла правки до законів "Про банки і банківську діяльність" (щодо порядку розкриття банківської таємниці), "Про депозитарну систему України" (щодо доступу до інформації) та Податковий кодекс в рамках імплементації укладеної з США угоди для поліпшення виконання податкових правил і застосування закону "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA).

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідні законопроекти №2102 і №2103 проголосувало у вівторок 202-203 депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

"Ще одна перемога, ще один крок вперед! Вперед до обміну фінансовою інформацією з США і світом", - прокоментував це рішення парламенту Мінфін України.

Відомство пояснило, що після підписання законів Президентом, податкова служба США зможе в автоматичному режимі отримувати дані про американських платників податків від Державної податкової служби України.

"Зараз угода FATCA передбачає тільки односторонній обмін інформацією. Однак у майбутньому можливе прийняття моделі взаємної передачі даних", - зазначає Мінфін.

Відомство додало, що Україна найближчим часом планує також приєднатися до Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки (Multilateral Competent Authority Agreement on Automatic Exchange of Financial Account Information).

Як повідомлялося, Україна і США 7 лютого 2017 року уклали міжурядову угоду в зв'язку з прийняттям в Штатах закону FATCA. Даний закон містить низку вимог до іноземних фінансових організацій, а саме укладення спеціальної угоди з податковою службою США, здійснення контролю за наявністю рахунків, відкритих американськими податковими резидентами в українських фінансових організаціях, і інформування про них Податкової служби США.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію міжурядової угоди FATCA з США на початку листопада цього року. Підписаний президентом закон закріплює дію угоди з США на території України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польсько-румунський консорціум Vekto - Iridex Group Plastic переміг у тендері на рекультивацію львівського полігону ТПВ "Грибовичі"

"Кернел" купив ОЕЗ "Еллада" в Кропивницькому за $ 21 млн

Новак: міністерська тристороння зустріч щодо газу може відбутися наступного тижня

Рада прийняла закон про ліквідацію схем у сфері оцінки нерухомості

Попит на імпортовані вживані легкові авто в листопаді знову активізувався

НБУ зареєстрував міжнародну платіжну систему PayRun

Львівська обласна рада затвердила бюджет на 2020 рік

"Енергоатом" відкоригував план ремонтної кампанії з метою мінімізації впливу диспетчерських обмежень навесні 2020 року - Недашковський

Топ-менеджер "Нафтогазу" пропонує "Газпрому" звернутися до українського регулятора для зниження тарифу на транзит

Програма кредитів під 5-9% запрацює з 1 лютого-2020, позичальник має внести 20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА