19:58 04.12.2019

Програма кредитів під 5-9% запрацює з 1 лютого-2020, позичальник має внести 20%

2 хв читати
Програма кредитів під 5-9% запрацює з 1 лютого-2020, позичальник має внести 20%

Програма з підтримки малого та середнього підприємництва, що передбачає доступне кредитування під 5-9% річних, запрацює з 1 лютого 2020 року, заявляє прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

"За ініціативою президента України Володимира Зеленського уряд готує до старту потужний інструмент - програму з підтримки малого та середнього підприємництва. Вона запрацює з 1 лютого 2020 року. Її суть дуже проста - стимулювати появу нових підприємців та заохотити повертатися наших заробітчан додому й відкривати бізнес тут. Перший етап - доступне кредитування", - написав Гончарук на своїй сторінці у соцмережі Facebook у середу ввечері.

За його словами, передбачається видача кредитів розміром до 1,5 млн грн терміном на п’ять років під 5% річних, якщо передбачається виручка до 25 млн грн і створюються мінімум два робочі місця, під 7% річних для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць, але за кожного нового працівника ставку буде знижено на 0,5%, і під 9% річних для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

Сам учасник має інвестувати 20% власних коштів від усіх витрат, наголосив прем'єр.

"Для участі знадобиться бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а діючий бізнес - лише той, що працює мінімум 12 місяців", - розповів Гончарук.

Глава уряду зазначив, що кредити можна брати в будь-якій сфері діяльності, згадавши енергетику, освіту, охорону здоров'я, транспорт, виробництво, спорт, розваги та будь-які інші послуги. Він наголосив, що "кожен українець має право на підтримку від держави".

"Заявки будуть приймати вже незабаром. Наразі можна залишити повідомлення про бажання взяти участь за посиланням: http://smeprogram.guf.gov.ua/ (...) Більше інформації вже незабаром!", - написав Гончарук.

За перші 45 хвилин після публікації поста прем'єра в Facebook на анонсованому сайті кількість заявок на участь в програмі від діючих підприємств досягла 23, від бажаючих почати бізнес - 29.

Напередодні президент України Володимир Зеленський анонсував запуск нової державної програми "Повертайся і залишайся".

"Дорогі українці, під час своєї інавгурації я говорив про те, що нас українців у всьому світі 65 мільйонів, і ви дуже потрібні нашій державі, ваші знання, таланти і ментальні цінності. Ми дуже хочемо, щоб ви повернулися додому. Ми також дуже хочемо , щоб і ті, хто опустив руки, на жаль, і планує виїхати з України, залишилися", - сказав він у відеозверненні, опублікованому у вівторок на його сторінці в Facebook.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА