Інтерфакс-Україна
21:19 08.12.2019

Україна забезпечена всіма необхідними енергоресурсами для спокійного проходження зими

1 хв читати
Україна забезпечена всіма необхідними енергоресурсами для спокійного проходження зими

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявляє, що Україна забезпечена газом, вугіллям і всіма іншими необхідними для нормального проходження нинішнього опалювального сезону ресурсами.

"Україна забезпечена газом, вугіллям, усіма необхідними ресурсами для того, щоб спокійно пройти цю зиму. Взагалі, про цю зиму не йдеться, тому що ми заздалегідь подбали про те, щоб нічого в енергетичному плані Україні не загрожувало найближчим часом", - сказав Гончарук в ефірі "ТСН" (телеканал "1 + 1") в неділю ввечері.

Водночас він нагадав, що контракт щодо транзиту газу між Україною і РФ завершується 1 січня 2020 року, а переговори про укладення нового контракту тривають.

"У нас тривають тристоронні переговори. Це абсолютно окремий процес з європейською, російською стороною і Україною, як транзитною державою. В рамках цих переговорів Україна займає дуже чітку позицію - нам потрібен довгостроковий контракт на 10 років, з достатніми обсягами газу для того, щоб забезпечити енергетичну безпеку в Європі", - додав Гончарук.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

Inzhur отримав дозвіл АМКУ на купівлю ТРЦ Sky Park у Dragon Capital за $36 млн

Неплатоспроможним РВС Банком зацікавились три інвестори – ФГВФО

Дві з трьох АЕС у четвер працюють на номінальній потужності, Рівненська АЕС – на зниженій – Міненерго

Українські сири дедалі частіше програють імпортним аналогам - аналітики

Кількість активних карток у III кв.-2025 зросла майже на 1 млн, Приват збільшив відрив від mono

Україна запропонувала ОАЕ створити розподільний агрохаб для забезпечення продуктами нужденних країн

Кабмін погодив створення ІП "Нова Синерджи" у Хмельницькій області

ПриватБанк запустив купівлю та продаж ОВДП у мобільному застосунку "Приват24"

На Луганщині 15 населених пунктів запровадили власні програми компенсації для ВПО по "єОселі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА