15:12 09.12.2019

У концесійному конкурсі з морпорту "Херсон" братимуть участь чотири компанії

1 хв читати
У концесійному конкурсі з морпорту "Херсон" братимуть участь чотири компанії

За результатами 60-денного терміну прийняття заявок на конкурс з передання в концесію майна державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт" візьмуть участь чотири компанії, зокрема дві - міжнародні, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на брифінгу в Києві у понеділок.

Серед компаній, які подали заявки на участь у конкурсі, - Busserk Liman Isletme Loj (Туреччина), ТОВ "Спеціальна компанія "Морський порт Херсон" (консорціум "Аскет Шиппінг" і "Глобал-Грейн", Україна), ТОВ "Рисоіл-Херсон" (консорціум "Петро Ойл енд Кемікалс" і AT RISOIL, Грузія і Швейцарія), а також ТОВ "Укрморпорт" (Україна).

Як повідомлялося, про початок проведення конкурсів із пілотних проектів концесії в портовій галузі уряд оголосив 12 вересня 2019 року. З переможцем кожного конкурсу буде укладено договір, сторонами якого стануть Мінінфраструктури, АМПУ, компанія-переможець конкурсу, а також підприємство (SPV, т. зв. проектна компанія), яке буде створено і зареєстровано переможцем конкурсу в Україні для реалізації проекту.

ТЕО пілотних проектів було розроблено консорціумом міжнародних консультантів, сформовано ЄБРР і IFC. Під час підготовки ТЕО було проведено системний аналіз ринку, виконано фінансову, технічну, екологічну та юридичну експертизи. Крім того, відбулися зустрічі з потенційними вітчизняними та зарубіжними приватними партнерами з метою врахування їхніх пропозицій щодо реалізації проектів.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА