19:09 09.12.2019

США ввели санкції проти мера Вентспілса та його компаній

1 хв читати
США ввели санкції проти мера Вентспілса та його компаній

Мінфін США у понеділок ввів на підставі "закону Магнітського" санкції проти декількох осіб і організацій в Європі, Азії та Латинській Америці, зокрема проти мера Вентспілса Айвара Лембергса.

Лембергса обвинувачують у привласненні державних активів, корупції у сфері держзамовлень і хабарництві, випливає з повідомлення. Американський Мінфін називає Лембергса олігархом, який використовував свій вплив на політичні партії для лобіювання вигідних йому призначень на високі посади.

"Корупція забирає у жителів своєї країни ресурси, основні послуги та економічні можливості, збагачуючи окремих людей і сприяючи знищенню довкілля, політичній нестабільності та конфліктам", - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін, слова якого наведено у повідомленні Мінфіну.

Одночасно до санкційних списків включено чотири організації, що належать Лембергсу або підконтрольні йому - Управління Вентспілського вільного порту, Агентство розвитку Вентспілса, Асоціація розвитку бізнесу та Латвійська асоціація транзитного бізнесу. Всі бізнес-операції із ними має бути згорнуто у 30-денний термін.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА