Інтерфакс-Україна
11:18 10.12.2019

Мінцифри спільно зі Startup Grind Kyiv і USAID обере 15 стартапів для участі в конференції Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині

2 хв читати

 Міністерство цифрової трансформації України оголосило відбір 15 технологічних стартапів, які представлятимуть Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині.

Конкурс проводитиметься спільно зі Startup Grind Kyiv (офіційний представник міжнародної стартап-екосистеми Startup Grind) за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Конкурентоспроможна економіка України".

"Стати учасниками можуть зрілі стартапи, які побудували продукт, знають, що таке прибуток, не з чуток, готові до масштабування. Для участі в конкурсі стартапам потрібно заповнити онлайн-анкету до 12:00 16 грудня 2019 року", - повідомило Мінцифри на сайті.

Отримані від стартапів онлайн-анкети журі розгляне з 16 по 19 грудня 2019 року й обере 25 найкращих з усієї України для подальшого пітчингу вживу та остаточного відбору, уточнюється в повідомленні.

Далі, 19 грудня 2019 року, відбудеться пітчинг-сесія, під час якої шляхом голосування журі обере й оголосить 15 найкращих стартапів - переможців конкурсу.

Переможці конкурсу отримають: квиток на участь у конференції, виставковий стенд, промо-участь у конференції та PR-підтримку організаторів, а також відшкодування фінансових витрат на логістику, уточнюється в повідомленні відомства.

Startup Grind Global 2020 відбуватиметься з 9 по 12 лютого 2020 року в Кремнієвій долині в США. У заході беруть участь 300 команд із понад 125 країн світу, які презентують свій продукт перед 10 тис. учасників події.

Startup Grind Kyiv є офіційним представником Startup Grind (спільнота налічує близько 2 млн найкращих підприємців світу), проводить регулярні події в Києві з 2014 року.

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих і середніх підприємств (МСП), підвищення конкурентності ключових галузей економіки й забезпечення України можливостями скористатися перевагами від угод про вільну торгівлю. Метою програми є заохочення створення бізнес-стартапів і діяльності МСП, підвищення конкуренції на внутрішньому ринку України та підтримка конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародних ринках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Доходи загального фонду держбюджету в червні-2025 зросли на 63,4% до червня-2024 завдяки дивідендам та ERA

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

Узгоджено ключові принципи, на яких розбудують зону вільної торгівлі між Україною та ЄС - Стефанішина

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА