08:25 12.12.2019

ЄС боротиметься з марнотратством у їжі

1 хв читати
ЄС боротиметься з марнотратством у їжі

Європейський Союз готує програму боротьби з марнотратним споживанням продуктів харчування і втратами в харчовій промисловості.

Виробленню рекомендацій для Плану дій ЄС із харчових відходів буде присвячена конференція Платформи ЄС щодо скорочення харчових відходів і марнотратного споживання продовольства. Вона відбудеться в четвер у Раді ЄС.

Без вирішення проблеми втрат і марнотратства у споживанні продуктів харчування ЄС не зможе створити стійкий продовольчий ланцюжок "від ферми до тарілки", заявила напередодні конференції комісар ЄС з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів Стелла Кіріакідес.

ЄС має твердий намір до 2030 року вдвічі скоротити харчові відходи на душу населення на рівні роздрібної торгівлі та споживання, а також зменшити втрати в процесі виробництва та постачань продуктів харчування.

Платформа, створена у 2016 році, об'єднує державні організації та приватні компанії для взаємодії між найважливішими сегментами харчового ланцюжка, а також експертів, відібраних за допомогою відкритого конкурсу. Вона спрямована на вироблення заходів боротьби з втратами та марнотратним споживанням, організовує обмін передовим досвідом та оцінку стійких досягнень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА