19:03 12.12.2019

АМКУ дозволив Хмельницькому купити компанію-власника київського ТРЦ Ocean Plaza і ПВЦ "Радмір-Експохол" у Харкові

3 хв читати
АМКУ дозволив Хмельницькому купити компанію-власника київського ТРЦ Ocean Plaza і ПВЦ "Радмір-Експохол" у Харкові

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав українському бізнесменові Василю Хмельницькому дозвіл на придбання опосередковано через UPD Holdings Limited (Лімасол, Кіпр) пакета акцій компанії Ocean Plaza Project (Кіпр), що забезпечує перевищення 25% голосів у її вищому органі управління.

Як повідомила прес-служба комітету у четвер, Ocean Plaza Project є власником ТРЦ Ocean Plaza, торговельні площі якого здаються через ТОВ "Інвестиційний Союз Либідь".

Окрім цього, за даними відомства, Ocean Plaza Project є власником презентаційно-виставкового центру (ПВЦ) "Радмір Експохол", торговельні площі якого здаються в оренду через ТОВ "Алакріті".

Як зазначив АМКУ, на здійснення заявленої концентрації не поширюється дія закону "Про санкції", отже, заявлена концентрація не заборонена.

"В результаті дослідження, зокрема на підставі інформації від правоохоронних органів, встановлено, що в переліку суб’єктів господарювання, пов’язаних відносинами контролю з учасниками концентрації, відсутні юридичні чи фізичні особи, на яких поширюються спеціальні обмежувальні заходи (санкції)", - зазначено в повідомленні.

ПВЦ "Радмір-Експохол" загальною площею понад 16 тис. кв. м є одним із найбільших виставкових об'єктів у Харкові. Об'єкт побудовано у 2007 році. Він включає два виставкові зали, торговельно-офісні приміщення (4 тис. кв. м), великий конференц-зал (580 посадкових місць), малі конференц-зали, розважальні приміщення (більше ніж 3 тис. кв. м) і відкритий майданчик на 11,4 тис. кв. м.

Як повідомлялося, 5 грудня Хмельницький підтвердив журналістам, що купує 33,5% акцій у столичному ТРЦ Ocean Plaza і нагадав, що в 2012 році він з партнерами продав свою частку в Ocean Plaza. Він вважає це рішення дуже вдалим з огляду на подальше падіння вартості активу внаслідок загального обвалу ринку нерухомості.

"Нещодавно виникла можливість знову придбати частку в об'єкті на досить вигідних умовах. Нам стало відомо, що склад власників активу змінився: 20% придбала компанія британського бізнесмена Rodney Coffey, 13,35% - компанія іншого британського підприємця Colin Laird. Наш холдинг ініціював переговори з цими компаніями, і ми задоволені, що нам спочатку вдалося домовитися з одним, потім - з іншим британцем щодо продажу", - зазначив Хмельницький.

Як він тоді зазначив, угода перебуває на завершальному етапі: очікується узгодження концентрації пакета акцій з боку АМКУ.

Як повідомлялося, у вересні 2019 року замість дочки російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілії, а також громадян Швейцарії Андреа, Сюзанни Валлабг кінцевим бенефіціаром "ІС "Либідь" стала кіпрська "Оушен Плаза Проджект". Залишилася серед бенефіціарів Джейпракаш Валлабга

Станом на жовтень "ІС "Либідь" мав непрямий зв'язок із групою UFuture. Так, "ІС "Либідь" значиться власником ТОВ "Алакріті", створеного лише рік тому і зареєстрованого на вул. Лаврській, 20-а. За цією самою адресою зареєстровано ТОВ "Глобал Інвест", що входить до групи UFuture, яка, в свою чергу, зареєстрована за сусідством - на вул. Лаврській, 20. Крім цього, засновник UFuture Василь Хмельницький до кінця 2018 року входив до бенефіціарів ТОВ "Алакріті".

Як повідомлялося, Василь Хмельницький навесні-2019 повідомив в інтерв'ю виданню "Економічна правда", що веде переговори про купівлю ТРЦ Ocean Plaza, який він разом із партнерами продав у 2013 році російській "ТПС Недвижимость".

Засновник ПрАТ "Мандарин Плаза" Вагіф Алієв, інвестор і девелопер мережі київських торговельно-розважальних центрів (ТРЦ) Lavina, Blockbuster, Ocean Mall тощо навесні-2019 також заявив про намір до осені 2019 року придбати торговельно-розважальний центр (ТРЦ) Ocean Plaza.

На сайті консалтингової компанії UTG 7 лютого 2019 року з'явилася інформація про зміну керуючої компанії ТРЦ Ocean Plaza. Нею стала компанія "Київ Молл Менеджмент", створена у квітні 2018 року.

ТРЦ "Ocean Plaza" на вул.Антоновича, 176 в Києві загальною площею 165 тис. кв. м було відкрито у грудні 2012 року. Інвестиції становили близько $ 300 млн. Формальним власником об'єкта є ТОВ "ІС "Либідь", створене в 2009 році.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА