12:26 13.12.2019

В Україні презентували електронний кабінет забудовника - Гончарук

1 хв читати
В Україні презентували електронний кабінет забудовника - Гончарук

Запуск електронного кабінету забудовника є лише першим кроком на шляху боротьби з корупцією в будівельній сфері, до грудня 2020 року має запрацювати електронна система, в якій буде зафіксовано всі процеси в будівельній сфері в Україні, заявляє прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Будівництво - це традиційно одна з найкорупційніших сфер. Усі ці п’ять доларів за метр тощо - все це добре відомо. Тому боротьба з корупцією у сфері будівництва є одним з найважливіших завдань. І саме тому презентація цього продукту, що є першим серйозним кроком у боротьбі з корупцією, дуже важлива", - сказав Гончарук на презентації електронної державної послуги кабінет забудовника у п'ятницю у Києві.

Він зазначив, що на початку система працюватиме для найменш ризикових об'єктів будівництва (СС1), але частка яких перевищує 80% ринку.

За словами прем'єра, у найближчі декілька місяців система має запрацювати і для інших об'єктів. "Є указ президента, де нам доручено, щоб до грудня місяця наступного року запрацювала велика електронна система, яка оцифровуватиме взагалі всі процеси, які відбуваються в будівництві", - зазначив Гончарук.

Як повідомлялося, електронний кабінет забудовника в рамках Єдиної електронної системи у сфері будівництва має розпочати роботу 24 грудня 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА