Інтерфакс-Україна
17:32 24.12.2019

"Нафтогаз" і "Газпром" 26 грудня зустрінуться для остаточного узгодження контрактів

1 хв читати
"Нафтогаз" і "Газпром" 26 грудня зустрінуться для остаточного узгодження контрактів

НАК "Нафтогаз України" і російський "Газпром" 26 грудня зустрінуться для остаточного узгодження договорів із транзиту газу, повідомив виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

"Ми вже встигли виконати “домашнє завдання” — підготували проекти контрактів, які готові до підписання. 26 грудня команди "Нафтогазу" та "Газпрому" зустрінуться, аби остаточно погодити умови договорів. Кожна сторона має свої проекти договорів, а от підписати потрібно лише один комплект. Власне, 26 грудня ми й будемо працювати над спільним варіантом", - написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА