16:42 26.12.2019

Мінцифри відкрило дані з реєстру дозвільної документації ДАБІ

2 хв читати
Мінцифри відкрило дані з реєстру дозвільної документації ДАБІ

Міністерство цифрової трансформації України (Мінцифри) оприлюднило на державному веб-порталі відкритих даних Єдиний реєстр дозвільних документів у сфері будівництва Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) України.

"Сьогодні, як і обіцяли, відкрили один із найбільш корупційних реєстрів України - будівельний реєстр Держархбудінспекції. Я дуже багато чув легенд про цей реєстр, але повірте, те, що ми побачили, працюючи над відкриттям даних, перебільшило всі погані плітки. Поганий стан даних, явні сліди багаторазового переписування даних, приховування даних... і все це супроводжувалося дуже цікавими коментарями одразу в реєстрі", - повідомив віце-прем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Реєстр містить документи, що надають право на виконання підготовчих і будівельних робіт та свідоцтв про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Як написав Федоров на своїй сторінці у Facebook, реєстр містить дані за 2013-2019 рр. у форматі csv. Зокрема, він містить 31 поле з даними про замовників, проектувальників і підрядників із кодами ЄДРПОУ, про авторський та технічний нагляд, характеристики забудови і клас наслідків, а також дані про адресу, кадастровий номер тощо.

"Усе це дозволить забезпечити повну прозорість процесу будівництва та публічний антикорупційний контроль, а також використовувати ці дані для створення та розвитку наявних крутих громадських та комерційних сервісів, на кшталт Monitor.Estate, Nora або "Мапа реновації" тощо. Наприклад, тепер є можливість перевірити наявність дозволу на будівництво в твоєму районі, перевірити, хто будує чи маж довгобуди вже, подивитися експертну організацію та її історію", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін зняв з експортерів е/е зобов'язання сплати 80% прибутку від експорту "ГарПоку"

Бюджет оборонних закупівель коштом держбюджету у 2024 році становить $6 млрд - Камишін

Кабмін спрощує умови для імпорту Україною електроенергії

ЄС може виділити Україні EUR1,5 млрд у квітні та EUR1,9 млрд у травні за Ukraine Facility

Графіки відключень е/е тривають у Харківській області, у денні години в енергосистемі профіцит - Міненерго

ЄС виділяє EUR121 млн на докапіталізацію ЄБРР для збільшення допомоги Україні

"Енергоатом" і Westinghouse розпочали проєкт будівництва ХАЕС-5,6 за технологією АР1000

Учасники весняних зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Агроекспортерам потрібно диверсифікувати ринки збуту, не очікуючи обмежень ЄС - Мінагрополітики

JKX Oil&Gas відмовилася від продажу активів в Угорщині й має намір стати енергокомпанією середньої величини в ЦСЄ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА