Інтерфакс-Україна
16:23 30.12.2019

Ernest Airlines із 13 січня зупиняє виконання рейсів через проблеми з ліцензією

2 хв читати
Ernest Airlines із 13 січня зупиняє виконання рейсів через проблеми з ліцензією

Авіакомпанія Ernest Airlines припиняє продаж квитків на всі рейси починаючи з 13 січня 2020 року через призупинення дії ліцензії авіакомпанії за рішенням Національного управління цивільної авіації Італії (ENAC).

Як повідомляється на сайті авіакомпанії, продаж квитків буде відновлено, щойно буде оприлюднено відкликання рішення ENAC.

"Ліцензію може бути збережено, якщо авіакомпанія Ernest виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC отримає підстави відкликати своє рішення. Ми докладаємо всіх зусиль заради того, щоб положення ENAC (про призупинення дії ліцензії - ІФ) було відкликано", - наголошується в повідомленні .

Як повідомлялося, раніше Ernest Airlines призупинила польоти за маршрутами Київ-Генуя, Харків-Рим і Харків-Мілан на зимовий сезон 2019/2020.

Як повідомлялося, Ernest Airlines має намір зайти на український ринок внутрішніх перевезень.

Ernest Airlines відкрила новий офіс у Києві, у квітні 2020 відкриє базу в аеропорту "Київ" ім. Сікорського (Жуляни).

Ernest Airlines планує за два роки інвестувати в Україну EUR100 млн, в 2020-му розмістити два літаки в Києві.

Ernest Airlines - італійська авіакомпанія, штаб-квартира якої розташована в Мілані. Основний операційний центр компанії розташований у Тирані (Албанія). Авіакомпанія є лоукост-перевізником та обслуговує італійський і албанський ринки.

Авіакомпанія літає з Києва в Рим, Мілан (Бергамо і Мальпенса), Неаполь, Болонью та Геную. А також зі Львова до Рима, Мілана (Бергамо), Неаполя та Венеції; з Харкова в Рим і Мілан (Мальпенса), а з Одеси – лише до Риму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

Рада НБУ в п'ятницю розгляне питання звільнення Рожкової з посади 1-ї заступниці голови Нацбанку

Україна 1-15 серпня 10 разів лідирувала за ціною е/е на спотовому ринку в Європі

США запровадили санкції проти російського платіжного агента А7 і криптобіржі Grinex

Україна у липні незначно зменшила імпорт електрогенераторів до червня-2025, акумуляторів – на 7%

Директорка департаменту Мінекономіки, ексочільниця ОГХК Максименко очолила АРМА

Релокація стає частиною стратегії розвитку українських підприємств, її юридичні аспекти в українському законодавстві не визначені – юристи

Реальний ВВП України в липні скоротився на 1%, проте загалом зростання економіки у ІІ кв. склало 1,7% - ІЕД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА