11:21 01.01.2020

Новий оператор ГТС України повідомляє про штатний режим роботи

1 хв читати
Новий оператор ГТС України повідомляє про штатний режим роботи

ТОВ "Оператор ГТС України" (ОГТСУ, Київ), яке з 1 січня 2020 рік стає новим оператором української газотранспортної системи (ГТС) замість "Укртрансгазу", дочірньої компанії НАК "Нафтогаз України", повідомляє про штатний режим роботи.

"Перша ніч "Оператора ГТС України" пройшла у штатному режимі. Пропрацювали всі номінації щодо транзиту в рамках виконання нового договору", - написав генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон у Facebook.

"Ми довели, що здатні працювати за новими європейськими правилами", - додав він.

Як повідомлялося, згідно з оновленим урядом 18 вересня планом анбандлінгу "Нафтогазу України", новим оператором ГТС є ТОВ "ОГТСУ". Компанія, якій держава передасть в управління газотранспортну систему терміном на 15 років, зможе повноцінно запрацювати як новий оператор з 1 січня 2020 року.

Український регулятор НКРЕКП 24 грудня ухвалив остаточне рішення про сертифікацію ОГТСУ та видав йому ліцензію на здійснення господарської діяльності з транспортування природного газу.

Новий оператор 31 грудня 2019 завершив укладання міжоператорських угод із компаніями-операторами сусідніх ГТС, і тепер замість "Укртрансгазу" отримує та обробляє номінації (заявки) на транспортування природного газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА