Інтерфакс-Україна
16:53 11.01.2020

Ernest Airlines призупиняє виконання рейсів

2 хв читати
Ernest Airlines призупиняє виконання рейсів

Авіакомпанія Ernest Airlines з 11 січня тимчасово зупиняє свої рейси через припинення дії ліцензії, повідомляє авіаперевізник на сайті.

"Виконуючи рішення Національного управління цивільної авіації Італії (ENAC) від 29 грудня 2019 року про тимчасове зупинення дії нашої експлуатаційної ліцензії, ми не змогли продовжити виконання рейсів із 11 січня 2020 року. Відповідно ми просимо пасажирів не приїжджати в аеропорт", - повідомляється в релізі.

Ernest Airlines зазначає, що ліцензія може бути відновлена, якщо авіакомпанія виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC матиме підстави відкликати своє рішення.

"Ми докладаємо всіх зусиль задля того, аби положення було відкликано, але нам потрібен час для надання всіх необхідних вимог згідно з Регламентом ЄС № 1008 від 2008 року, щоб підтвердити нашу фінансову стабільність для відновлення операційної діяльності... Ми розуміємо, що простого вибачення або відшкодування вартості квитка не може бути достатньо, щоб виправити всі викликані проблеми, але я можу запевнити вас, що всі співробітники Ernest Airlines роблять все можливе, щоб надати максимальну підтримку пасажирам, що постраждали від затримок або скасування рейсів у цей важкий момент", - стверджує Ernest Airlines.

Міжнародний аеропорт "Львів" на своїй сторінці в Facebook опублікував інформацію про скасування рейсу авіакомпанії (ERN237/238) за маршрутом Рим-Львів-Рим.

Раніше Ernest Airlines заявляла про припинення продажу квитків з 13 січня 2020 року через припинення дії ліцензії авіакомпанії.

Ernest Airlines - італійська авіакомпанія, штаб-квартира якої розташована в Мілані. Основний операційний центр компанії розміщений в Тирані (Албанія). Авіакомпанія є лоукост-перевізником і обслуговує італійський і Албанський ринки.

В Україні авіакомпанія літала з Києва, Львова, Харкова та Одеси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

Слотування для автобусів запрацює ще на двох пунктах пропуску з Польщею

Kormotech увійшов до топ-20 європейських виробників кормів для тварин за версією Petfood Industry

Уряд призначив трьох членів НКРЕКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА