Інтерфакс-Україна
10:42 13.01.2020

Завершився перехід на міжнародний стандарт IBAN

1 хв читати
Завершився перехід на міжнародний стандарт IBAN

 Остаточний перехід усіх розрахунків клієнтів банків на міжнародний стандарт IBAN завершився у понеділок, повідомила прес-служба Національного банку України (НБУ) у Facebook.

"Із 13 січня 2020 року абоненти банків можуть здійснювати розрахунки виключно з використанням рахунків у форматі IBAN", - зазначено у повідомленні.

Як повідомлялося, нові рахунки за стандартом IBAN містять 29 літерно-цифрових символів, викладених у такій послідовності: код України (UA), контрольний розряд (дві цифри), код банку (шість цифр), номер рахунку.

Перехід українських банків на введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN розпочався 5 серпня 2019 року і тривав до 31 жовтня. До 12 січня 2020 року банки надалі прийматимуть до виконання документи на переказ коштів, у яких заповнена пара реквізитів "Код банку" та "Рахунок" або рахунок за стандартом IBAN.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА