17:33 13.01.2020

Наглядова рада "Укренерго" оголосила конкурс на посаду голови правління компанії

2 хв читати
Наглядова рада "Укренерго" оголосила конкурс на посаду голови правління компанії

Наглядова рада НЕК "Укренерго" оголосила конкурс на посаду голови правління компанії, повідомляється на сайті НЕК.

"Згідно з пропозицією Міністерства фінансів України, статутом НЕК "Укренерго" та рішенням наглядової ради від 6 грудня 2019 року оголошується відбір кандидатур на посаду голови правління НЕК "Укренерго", - наголошується в повідомленні.

Прийом заявок і базового пакета документів здійснює компанія Amrop Ukraine до18:00 27 січня. Претенденти мають подати заяву на ім'я голови комітету з питань призначень та винагород наглядової ради компанії Олів'є Апперта (Olivier Appert), біографічну довідку і/або резюме, декларацію про відсутність конфлікту інтересів з компанією, а також згоду на обробку персональних даних.

На сайті "Укренерго" також оприлюднено повний перелік документів, необхідних для проходження наступного етапу - співбесіди з членами наглядової ради. Відповідний пакет документів приймається з 28 січня по 14 лютого.

Серед вимог до претендентів: бездоганна ділова репутація, досвід роботи на українському або східноєвропейському ринках у перехідний період, досвід роботи на керівних посадах найвищої ланки в організаціях/установах або міністерствах під час проектів трансформацій, зумовлених ринковими змінами.

"Укренерго" об'єднує вісім регіональних електроенергетичних систем - Дніпровську, Донбаську, Західну, Кримську, Південну, Південно-Західну, Північну та Центральну.

"Укренерго" експлуатує магістральні й міждержавні лінії електропередачі, а також здійснює централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, яке перебуває в підпорядкуванні Міністерства фінансів.

Наразі т.в.о. голови правління "Укренерго" є Всеволод Ковальчук.

Як повідомлялося, на прес-конференції 2 грудня 2019 року міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель підтвердив плани Кабінету Міністрів щодо зміни керівництва стратегічних компаній, зокрема НАК "Нафтогаз України" та НЕК "Укренерго", й оновлення їхніх наглядових рад.

Пізніше того самого дня в міністерстві акцентували увагу на тому, що рішення про кадрові оновлення прийматимуться за результатами оцінки діяльності й на підставі показників ефективності роботи підприємств, згідно з відповідними процедурами. Нових керівників, у разі необхідності, призначатимуть на конкурсній основі, наголосили тоді у профільному відомстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава ФРБ Атланти чекає лише короткострокових наслідків коронавірусу для економіки

Мінекономіки пропонує виділяти 15-17 млрд грн держпідтримки на промисловість із 2021 року

Курс гривні на міжбанку в п'ятницю знизився до 24,4625 грн/$1

Переможцем тендеру на будівництво мосту в Запоріжжі стала турецька Onur Taahhut

ЄІБ обговорює можливість фінансування 10 проектів у держсекторі в Україні в 2020 році - голова українського представництва

Підприємці можуть відмовитися від зберігання чеків платіжних терміналів - роз'яснення податкової

Група дорожньо-будівельних компаній "Ростдорстрой" здійснить ребрендинг і змінить назву на RDS

Уряд України планує обмежити держпідтримку АПК у 2020 році на рівні 50 млн грн в одні руки

83% українських пенсіонерів отримують пенсію, нижчу за фактичний прожитковий мінімум

Нацбанк оскаржить рішення суду про скасування рішення комітету НБУ, яким відмовлено в погодженні Аджунера, Власова та Резнікова про входження до НР Ощадбанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА