16:56 15.01.2020

Закупівлі нафтопродуктів у "Білоруської нафтової компанії" відповідають законодавству - "Укртранснафта"

2 хв читати
Закупівлі нафтопродуктів у "Білоруської нафтової компанії" відповідають законодавству - "Укртранснафта"

Операції з придбання ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" нафтопродуктів у ТОВ "БНК-Україна" (дочірнє підприємство ЗАТ "Білоруська нафтова компанія") схвалені наглядовою радою групи "Нафтогаз" і повністю відповідають вимогам українського законодавства, заявила "Укртранснафта" (УТН) у середу.

У своєму прес-релізі компанія наголосила, що вважає зроблену напередодні заяву АТ "Укртатнафта" щодо імпорту групою "Нафтогаз" нафтопродуктів БНК маніпулятивною.

Оператор нафтотранспортної системи України нагадує: "Нафтогаз Ойл Трейдинг" було створено у складі нафтового дивізіону "Нафтогазу" з метою закупівлі та продажу нафто- й нафтохімічних продуктів в інтересах підприємств групи.

"Одним із завдань створення цієї компанії є забезпечення додаткового доходу групи "Нафтогаз" за рахунок трейдингової діяльності. Це дасть можливість збільшити обсяг виплати дивідендів до державного бюджету України", - зазначають у компанії.

Заяву "Укртатнафти" оператор пов'язує саме з появою нового гравця на ринку трейдингу нафтопродуктами.

"Принагідно нагадаємо: восени минулого року "Укртатнафта" мала досвід закупівлі та реалізації білоруських бензинів і дизельного пального виробництва Мозирського НПЗ, а також скрапленого газу виробництва російської нафтогазової компанії "Роснефть", - додали в "Укртранснафті".

Як повідомлялося, АТ "Укртатнафта" звернулося до президента України Володимира Зеленського з проханням перешкодити імпорту державною компанією "Нафтогаз України" нафтопродуктів Мозирського нафтопереробного заводу виробництва "Білоруської нафтової компанії" (БНК).

На початку жовтня 2019 року НАК схвалила створення в нафтовому дивізіоні групи ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг", діяльність якого буде спрямована на торгівлю нафтою і нафтопродуктами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА