Інтерфакс-Україна
11:52 16.01.2020

Кабмін має намір у 2020 р. переглянути стратегію держбанків для якнайшвидшого скорочення держчастки та NPL

1 хв читати
Кабмін має намір у 2020 р. переглянути стратегію держбанків для якнайшвидшого скорочення держчастки та NPL

Кабінет Міністрів України має намір у 2020 році переглянути стратегію держбанків для якнайшвидшого скорочення державної частки та частки непрацюючих кредитів (NPL), повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова.

"У державному фінансовому секторі ми переглядатимемо нашу стратегію щодо держбанкінгу. Ми зробимо її амбітнішою, оскільки хочемо більш стрімко знижувати частку держави в цьому секторі, хочемо швидше знайти ефективних власників або міжнародних співпартнерів для державних банків. 2020 рік стане роком, коли ми нарешті дуже активно й ефективно врегулюємо проблему legacy проблемних кредитів у державних банках", - сказала Маркарова, виступаючи на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ розпочало збір повідомлень про економічні правопорушення щодо продажу техніки та електроніки

Рішення АМКУ щодо відсутності порушень ПриватБанком на ринку торгового еквайрингу свідчить про те, що ринок був конкурентним – юристи

На імпорт газу буде виділено EUR5 млн з EUR25 млн підтримки енергосистеми України – глава МЗС Нідерландів

Резиденти Defence City звільнені від податку на нерухомість та землю до 2036р або вступу України до ЄС - ДПС

В Україні створено фонд Food4Impact з бюджетом EUR150 млн для фінансування агробізнесу

"Укренерго" накопичило аварійний запас обладнання втричі більше нормативу – очільник компанії

Україна за останні три місяці залучила EUR113 млн допомоги для енергетики, ще EUR33,1 задекларовані – заступник глави Міненерго

"Укренерго" працює над збільшенням пропускної спроможності інтерконнекторів та максимальним пропуском імпорту е/е

Україна має потребу в додаткових $1,9 млрд для імпорту газу, значну частину з яких уже залучили – глава "Нафтогазу"

Для сталого проходження ОЗП потрібно трішки більше 4 млрд куб. м – глава "Нафтогазу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА