11:11 17.01.2020

Microsoft вкладе $1 млрд у розвиток кліматичних інновацій

2 хв читати
Microsoft вкладе $1 млрд у розвиток кліматичних інновацій

Американська Microsoft Corp. оприлюднила масштабний план зі скорочення вуглецевого сліду, який передбачає зменшення емісії та видалення продуктів викидів з атмосфери, повідомляється в прес-релізі.

Окрім того, компанія протягом наступних чотирьох років інвестує $1 млрд у розвиток технологій з усунення вуглецевого сліду в рамках нового Фонду кліматичних інновацій і має намір допомагати своїм клієнтам у скороченні викидів вуглецю і їх виведення з атмосфери.

Microsoft до 2030 року має намір досягти негативного рівня емісії вуглецю, а до 2050 року повністю усунути наслідки викидів за весь час із моменту заснування компанії у 1975 році.

Скорочення викидів передбачає перехід на поновлювані джерела енергії для всіх ЦОДів, будівель і кампусів до 2025 року, а також повну електрифікацію внутрішнього автопарку. Для повного видалення вуглецевого сліду використовуватимуть низку методів, таких як посадка і відновлення лісів, секвестрація вуглецю (уловлювання вуглецю в ґрунті), біоенергетика зі зв'язуванням і зберіганням вуглецю (BECCS) і пряме захоплення повітря (DAC).

Протягом наступних чотирьох років Microsoft планує виділити $1 млрд у рамках нового Фонду кліматичних інновацій, щоб прискорити розвиток прогресивних методів, технологій і наукових розробок щодо скорочення викидів вуглецю і їх виведення з атмосфери.

"Наступного року Microsoft має намір інтегрувати екологічні принципи в процеси закупівель і логістики, що сприятиме скороченню вуглецевих викидів нашими постачальниками", - наголошується в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Гончарук: Мета уряду на 2020 рік - створити 200 тис. нових легальних робочих місць

Уряд, НБУ та ВР продовжують доопрацювання законопроекту про заборону повернення визнаних неплатоспроможними банків екс-власникам

Філатов і гендиректор "Південмашу" просять ВР виділити заводу ще 210 млн грн

Топ-менеджер "Нафтогазу" допускає зниження цін на газ влітку до $100/тис. куб. м, очікує збільшення попиту на послугу зберігання

"Нафтогаз" провів консультації з інвестбанками та потенційними інвесторами про перспективи виходу групи на IPO - Коболєв

Частка тіньових операцій в Україні в 2018 році становила 24% ВВП

"Імперіал Тобакко" в Україні розглядає можливість подання позову до міжнародного інвестиційного арбітражу через штраф АМКУ

Річний дохід українських міст від аукціонів на “Прозорро.Продажі” зріс у 2,5 рази

Ще 11 банків подали заявки на участь у програмі "Доступні кредити 5-7-9%" - Кабмін

На урядовому порталі та сайті Верховної Ради оприлюднено звіт про роботу Кабміну в 2019 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА