17:35 20.01.2020

Концесіонером морпорту "Херсон" обрано "Рісоіл-Херсон" - джерело

2 хв читати
Концесіонером морпорту "Херсон" обрано "Рісоіл-Херсон" - джерело

Переможцем конкурсу з передання в концесію майнового комплексу державного стивідора морського порту "Херсон" конкурсна комісія при Міністерстві інфраструктури України визнала ТОВ "Рісоіл-Херсон" (консорціум "Петро Ойл енд Кемікалс" і AT RISOIL, Грузія, Швейцарія), повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в галузі.

Від коментарів у міністерстві утрималися.

Заявки на участь у конкурсі з "Херсону" подали компанії Busserk Liman Isletme Loj (Туреччина), ТОВ "Спеціальна компанія "Морський порт Херсон" (консорціум "Аскет Шиппінг" і "Глобал-Грейн", Україна), ТОВ "Рісоіл-Херсон" (консорціум "Петро Ойл енд Кемікалс" і AT RISOIL, Грузія і Швейцарія), а також ТОВ "Укрморпорт" (Україна).

Про початок проведення конкурсів із пілотних проектів концесії в портовій галузі уряд оголосив 12 вересня 2019 року. З переможцем кожного конкурсу буде укладено договір, сторонами якого стануть Мінінфраструктури, АМПУ, компанія-переможець конкурсу, а також підприємство (SPV, т. зв. проектна компанія), яке буде створено і зареєстровано переможцем конкурсу в Україні для реалізації проекту.

ТЕО пілотних проектів було розроблено консорціумом міжнародних консультантів, сформовано ЄБРР і IFC. Під час підготовки ТЕО було проведено системний аналіз ринку, виконано фінансову, технічну, екологічну та юридичну експертизи. Крім того, відбулися зустрічі з потенційними вітчизняними та зарубіжними приватними партнерами з метою врахування їхніх пропозицій щодо реалізації проектів.

Конкурсні пропозиції на участь у конкурсі з "Ольвії" подали компанія QTerminals (Катар) і об'єднання ТОВ "Морське агентство "Пітерс" і ТОВ "Протті-газолін" (обидва - Миколаїв).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заборону на імпорт українського м'яса птиці через спалах пташиного грипу ввели понад 10 країн

"Нафтогаз" обговорює з іноземними сервісними компаніями можливість створення спільного підприємства з управління буровими групами

Маріупольські підприємства "Метінвесту" в 2019 р наростили сплату податків більш ніж на третину

РГК почала тестування газоводневої суміші на закритих ділянках розподільчих мереж у 5 областях

Україна після приходу великого інвестора стимулюватиме виробництво електромобілів замість пільг на їхнє ввезення

Оржель вважає використання газу за нинішньої ціни на нього більш вигідним, ніж видобуток вугілля

Деякі держоргани України та ГО підписали меморандум про співпрацю в розвитку механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарів

Ціна газу для населення і тепловиків у лютому знизиться на 15,1%

Молдова запровадила заборону на ввезення м'яса птиці та яєць з України

Зростання капінвестицій в Україні у 2019 році сповільнилося до 15,5% - Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА