12:17 21.01.2020

Суд ухвалив рішення стягнути нерухомість компанії Коломойського на понад 100 млн грн на користь НБУ

2 хв читати
Суд ухвалив рішення стягнути нерухомість компанії Коломойського на понад 100 млн грн на користь НБУ

Господарський суд Львівської області 16 січня у повному обсязі задовольнив позов Національного банку України (НБУ) про звернення стягнення на предмет іпотеки, пов'язаний із екс-власником ПриватБанку Ігорем Коломойським, - ПАТ "Дніпрометалсервіс", йдеться в повідомленні НБУ на сайті.

Згідно з ним, ця компанія у вересні 2014 року надала НБУ в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв. м і вартістю понад 100 млн грн як забезпечення кредиту рефінансування, який було надано ПриватБанку до націоналізації.

Оскільки компанія "Дніпрометалсервіс" не виконала взятих на себе зобов'язань майнового поручителя ПриватБанку, НБУ в травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна, і 16 січня 2020 року позовну заяву НБУ було задоволено у повному обсязі.

Загалом суди вже ухвалили 24 рішення на користь НБУ про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов'язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млрд грн. 18 рішень набули чинності, за якими виконавчі документи було направлено до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання.

У 2018 року НБУ подав 148 позовів проти колишнього власника Приватбанку Коломойського (фінансового поручителя) і пов'язаних із ним 32 компаній - майнових поручителів. Мета позовів - забезпечити погашення кредитів рефінансування, які НБУ надав ПриватБанку в 2008-2015 роках. Наразі на різних стадіях судового процесу перебуває ще понад 200 таких справ не лише стосовно ПриватБанку, а й банків, які свого часу було визнано неплатоспроможними і які досі не виконали зобов'язань за кредитами рефінансування.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА