Інтерфакс-Україна
11:48 22.01.2020

Україна організовує першу зовнішню позику у 2020 році - джерело

1 хв читати
Україна організовує першу зовнішню позику у 2020 році - джерело

Міністерство фінансів України розпочало процес залучення першої зовнішньої позики в 2020 році, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело на ринку в середу.

За його даними, перше запозичення заплановано здійснити в євро.

Співрозмовник агентства додав, що найближчим часом очікується відкриття книги заявок.

Мінфін поки що не коментує цієї інформації.

Україна в середині червня 2019 року розмістила на зовнішньому ринку запозичень випуск 7-річних єврооблігацій на EUR1 млрд під 6,75% річних. Це був перший за останні 15 років суверенний випуск українських єврооблігацій в євро. Попит на нього перевищив пропозицію ушестеро.

Мінфін раніше заявляв про плани здійснити перший випуск єврооблігацій у 2020 році на початку року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

Житлові товариства можуть перезапустити в Україні через окремий закон - Шуляк

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА