12:31 22.01.2020

Найближчим часом ми чекаємо на отримання трирічної програми від МВФ - Гончарук

2 хв читати
Найближчим часом ми чекаємо на отримання трирічної програми від МВФ - Гончарук

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявляє, що Україна найближчим часом чекає на отримання трирічної програми від Міжнародного валютного фонду (МВФ).

"Найближчим часом ми чекаємо на отримання трирічної програми від МВФ, і ми вже погоджуємо ключові умови", - сказав Гончарук в інтерв'ю в спеціальному випуску The Report Company в співпраці з Newsweek, яке оприлюднила прес-служба уряду.

Прем'єр зазначив, що не може оприлюднити деталі програми до того, як її буде оголошено.

"Проте я вважаю, що програма може містити пункт про зменшення адміністративного тиску на енергетичних ринках, тому ми можемо очікувати подальшої лібералізації в цій сфері", - сказав Гончарук.

На думку прем'єра, макроекономічну стабільність може забезпечити Національний банк як незалежний фінансовий регулятор, а підтримка незалежності цього інституту може бути важливою частиною програми МВФ.

"Є також важливі елементи банківського сектору, які можна проглянути. Однією з особливостей сектору є те, що нині надто великий відсоток державних банків, тому наявність якісного корпоративного управління в цих банках під великим знаком питання. Ми маємо запровадити хороше корпоративне управління, щоб запобігти втручанням політиків у діяльність фінансового сектору через ці великі державні банки", - заявив він.

Важливим питанням, за словами глави уряду, також є незаконне збагачення. "В жодному разі не можна закривати очі на корупцію. Окрім цього, драйверами змін економічної системи є земельна реформа, приватизація та інструменти державного приватного партнерства. У рамках цього є точки росту, які можуть бути відображені в новій програмі", - констатував Гончарук.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА