12:38 22.01.2020

Наглядова рада "Нафтогазу" оновила склад правління компанії

2 хв читати
Наглядова рада "Нафтогазу" оновила склад правління компанії

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" ввела до складу правління компанії директора з юридичних питань Ярослава Теклюка, фінансового директора групи Петера ван Дріла, а також виконавчого директора з трансформації групи Отто Ватерландера, повідомила прес-служба компанії.

Водночас наглядова рада припинила повноваження членів правління компанії - Юрія Колбушкіна та генерального директора акціонерного товариства "Укртранснафта" Миколи Гавриленка.

Отже, на сьогодні правління "Нафтогазу" налічує п'ять осіб: голову правління Андрія Коболєва, першого заступника голови правління Сергія Перелому, а також новообраних членів правління - Теклюка, ван Дріла та Ватерландера.

"Цими змінами наглядова рада підтримала прагнення голови правління Андрія Коболєва трансформувати "Нафтогаз", підвищити його ефективність і продуктивність, посилити здатність групи виконувати завдання акціонера", - зазначено в повідомленні НАК.

Уряд України як єдиний акціонер "Нафтогазу" визначає метою посилення безпеки постачань природного газу та енергетичної незалежності, створення конкурентного ринку, додали в компанії.

Там також уточнили, що у структурі групи більшість операційних рішень ухвалюватимуть керівники дивізіонів - "Інтегрований газовий бізнес", "Нафта", "Технічне забезпечення", "Нова енергія", - і директори групи за напрямами.

НАК як єдиний акціонер АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазвидобування", АТ "Укртранснафта", АТ "Укрспецтрансгаз", АТ ДАТ "Чорноморнафтогаз" також оновив статути компаній, замінивши колегіальні виконавчі органи одноосібними. У групі вважають, що такі зміни прискорять трансформацію.

"Ключовим елементом трансформації групи "Нафтогаз" є принцип персональної відповідальності. Це рішення наглядової ради є наступним важливим кроком на шляху до трансформації: тепер повноваження відповідатимуть обов'язкам керівників. Рішення ухвалюватимуться прозоріше, а керівники стануть більш підзвітними", - наводить прес-служба компанії слова голови правління Коболєва.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом із транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА