Інтерфакс-Україна
13:38 22.01.2020

Програма з МВФ може містити пункт про скорочення адмінтиску на енергетичних ринках - Гончарук

1 хв читати
Програма з МВФ може містити пункт про скорочення адмінтиску на енергетичних ринках - Гончарук

Нова програма з Міжнародним валютним фондом (МВФ) може містити пункт про зменшення адміністративного тиску на енергоринки, а також підтримку незалежності Національного банку і традиційний антикорупційний блок, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Я не впевнений, що зможу оприлюднити деталі програми до того, як її буде оголошено. Але я гадаю, що програма може містити пункт про зменшення адміністративного тиску на енергетичних ринках, тож ми можемо очікувати подальшої лібералізації цієї галузі", - сказав прем'єр в інтерв'ю спецвипуску The Report Company, виданому спільно із Newsweek.

Він також зазначив, що серед інших умов програми може бути підтримка незалежності Національного банку, а також якісне корпоративне управління в держбанках і продовження реформи податкової та митної служб.

"Ще один важливий блок - антикорупційний. Деякі органи з боротьби із корупцією, створені за останні п'ять років, наразі функціонують належним чином і вже мають деякі досягнення. Іншим важливим питанням є незаконне збагачення", - додав Олексій Гончарук.

Як повідомлялося, в Нацбанку очікують позитивного рішення ради директорів МВФ щодо затвердження нової трирічної програми EFF для України на $5,5 млрд у першому кварталі 2020 року, а джерело в уряді повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що очікує голосування щодо цього питання в лютому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" планує у 2026р розвиток кешбеку у програмі лояльності

УЗ отримає від Швейцарії матеріали для відновлення та модернізації колій і електромереж на суму близько EUR29 млн

Товарообіг мережі "АТБ" в 2025р. виріс на 18%

ЄБА закликає зберегти діючий механізм фінансування системних обмежень в енергетиці

Для посилення енергонезалежності ОСББ розглядають можливість створення автономних систем водо- та теплопостачання

НБУ порадив банкам обмінюватися даними про клієнтів з фінмонпроблемами та навів "схеми" обходу ФОП-обмежень

Україна у 2025р. імпортувала овочів "борщового набору" на $164,36 млн

Голова енергокомітету Ради розраховує на остаточне формування НР "Енергоатому" до кінця тижня

Україна у 2025р. наростила імпорт томатів на третину, огірків – на 46,3%

Імпорт картоплі в Україну у 2025р. зріс на 431%, витрати перевищили $74 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА