Інтерфакс-Україна
13:58 22.01.2020

"Нова Пошта" планує інвестувати $100 млн у розвиток у 2020 році

2 хв читати
"Нова Пошта" планує інвестувати $100 млн у розвиток у 2020 році

Група компаній "Нова Пошта" у 2020 році планує інвестувати у розвиток інфраструктури $100 млн, написав на своїй сторінці у Facebook співвласник компанії Володимир Поперешнюк.

"$100 млн інвестицій у розвиток "Нової Пошти" ми запланували на 2020 рік. Для нас це безпрецедентна сума, але треба ж колись починати. Я вже говорив, що "Нова Пошта" досі не розвивалася, а лише тренувалася. Наразі ми стартуємо!" - заявив він.

Цього року компанія планує запустити другу чергу КІТ (Київський інноваційний центр), підвищивши потужність до 50 тис. посилок на годину (з перспективою до 60 тис.).

Планується також збудувати чотири великі інноваційні центри з автоматизованою сортувальної системою у Броварах, Дніпрі, Одесі та Харкові.

"Потужності кожного становитимуть до 20 тис. посилок на годину. Також побудуємо, оновимо та оснастимо сучасним обладнанням десятки інших терміналів у містах України", - заявив Поперешнюк.

Крім того, у планах "Нової пошти" побудувати перший вантажний термінал із роботизованою системою сортування палет і великогабаритних вантажів, модернізувати відділення та впровадити нове обладнання для підвищення швидкості обслуговування клієнтів.

"Плануємо закупити скутери, пікапи, мікроавтобуси та міжміські контейнери", - уточнив співвласник компанії.

За його словами, велику частину інвестицій буде направлено на інформаційні технології та розвиток мобільних сервісів.

Як повідомлялося, у 2019 році "Нова Пошта" спільно з транспортною авіакомпанією "Елерон" розпочала тестову реалізацію проекту авіадоставки відправлень.

Заснована в 2001 році ГК "Нова Пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Stellantis в Україні у 2025 р дещо скоротив частку на авторинку

США почали продаж венесуельської нафти на світовому ринку, до реалізації планується 30-50 млн барелів

Видатки держбюджету України в грудні-2025 зросли до рекордних 910 млрд грн

Україна в грудні імпортувала найбільшу в 2025р кількість е/е, збільшивши постачання порівняно з листопадом на 54%

ЄБРР надає "ОТП Лізинг" кредит у нацвалюті до EUR20 млн на підтримку ММСП

Міжнародні резерви України у 2025р зросли на 30,8% - до рекордних $57,3 млрд

НБУ в грудні оштрафував банк МІБ на 14,5 млн грн, ТАСкомбанк – на 10 млн грн, Ощадбанк – на 5,5 млн грн

Підприємці, що займаються охоронною діяльністю, з 2026р. не зможуть перебувати на спрощеній системі оподаткування - ДПС

Національна установа розвитку має вирівняти дисбаланс у фінансуванні аграріїв прифронтових регіонів - Гетманцев

Дешевий імпорт підриває позиції вітчизняного сиру на внутрішньому ринку - аналітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА