18:38 22.01.2020

Зеленський обіцяє спецумови при інвестиціях в Україну від $100 млн і податкові пільги при приватизації від $10 млн

1 хв читати
Зеленський обіцяє спецумови при інвестиціях в Україну від $100 млн і податкові пільги при приватизації від $10 млн

Президент України Володимир Зеленський анонсував п'ятирічні податкові канікули для інвесторів, які придбають об'єкти приватизації на $10 млн і більше.

"У перші два роки всім інвесторам, які підуть у приватизацію $10 млн плюс, ми даємо податкові канікули. Ви не сплачуватиме п'ять років податок на прибуток", - сказав Зеленський у Давосі в середу під час World Economic Forum Book Club.

Він також анонсував старт програми для інвесторів Investment nanny.

"Кожному інвестору, великій компанії, яка приведе в Україну $100 млн плюс, ми забезпечимо окремий контракт із державою - держава вас захищатиме. У вас буде свій менеджер, який розмовляє п'ятьма мовами. І 24/7 він з вами працюватиме - будь-яке питання, будь-яка проблема - контакт із цим менеджером і у вас не буде проблем", - пояснив Зеленський.

"Ми серйозно налаштовані на приватизацію і для тих інвесторів, хто братиме участь в аукціонах, і купуватиме держкомпанії у 2020-2021 роках, на п'ять років для них вводяться податкові канікули з податку на прибуток", - прокоментувала заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів у Facebook.

"Ми вже впровадили стимули для оновлення виробничих активів - тепер їх можна буде амортизувати прискорено (від двох до п'яти років)", - додала вона.

За словами Ковалів, відповідні законопроекти буде внесено до парламенту найближчим часом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА