08:36 23.01.2020

Україна розмістила євробонди на EUR1,25 млрд під 4,775% - Мінфін

1 хв читати

Київ. 23 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Україна розмістила єврооблігації на EUR1,25 млрд під 4,375% річних, повідомило Міністерство фінансів у середу ввечері.

"Україна оголосила про прайсинг нових єврооблігацій, номінованих у євро, на суму EUR1,25 млрд із кінцевим терміном погашення - 27 грудень 2030 року. На нові єврооблігації нараховуватимуться відсотки за ставкою 4,375% річних", - повідомив Мінфін на сайті.

Очікується, що новому випуску буде присвоєно рейтинги "В" рейтинговим агентством Standard & Poor's і "В" - агентством Fitch, зазначив Мінфін.

"Розрахунки за новим випуску мають відбутися 27 січня 2020 року", - йдеться у повідомленні міністерства. Сума заявок на придбання цінних паперів для нової емісії становить понад EUR7 млрд від понад 350 інвесторів із усього світу, зазначив Мінфін.

Залучені кошти буде спрямовано на фінансування держбюджету.

"Сьогодні Україна провела прайсинг єврооблігацій, номінованих у євро, з терміном погашення 10 років за найнижчим купоном в історії країни, за ставкою 4,375%", зібравши заявки від понад 350 інвесторів із усього світу, ми поставили другу точку в кривій прибутковості в євро", - наводить прес-служба слова міністра фінансів Оксани Маркарової.

"Фактично завдяки цьому ефективному рішенню ми економимо для держбюджету 2 млн грн на день. А ці гроші буде спрямовано на програми соціально-економічного розвитку", - прокоментував у Telegram-каналі прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА