Інтерфакс-Україна
09:02 23.01.2020

У Філадельфії відкрилося почесне консульство України - посольство

1 хв читати

Київ. 23 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Почесне консульство України відкрилося у Філадельфії (штат Пенсильванія), повідомила прес-служба посольства України в США.

"Символічно у День соборності Україна відкрила своє Почесне консульство у Філадельфії, штат Пенсильванія, одному з найбільших міст східного узбережжя США", - йдеться в повідомленні посольства у Facebook у ніч проти четверга.

В офіційній церемонії відкриття взяли участь посол України в США Володимир Єльченко, генеральний консул України в Нью-Йорку Олексій Голубов та представники української громади Америки.

Почесним консулом України у м. Філадельфія стала громадський діяч, юрист, член ради директорів організації Razom for Ukraine і віце-президент Української Федерації Америки Ірина Мазур.

Відкриття Почесного консульства також відвідали конгресвумен Медлін Дін, екс-конгресмен Джим Герлах, голова консульського корпусу м. Філадельфія Пітер Лонгстрет, єпископ УГКЦ Андрій Рабій і президент U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) Морган Вільямс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА