15:07 24.01.2020

Понад 100 тис. голів птиці знищено через пташиний грип у Вінницькій області

2 хв читати
Понад 100 тис. голів птиці знищено через пташиний грип у Вінницькій області

 ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомило про умертвіння 108,69 тис. голів птиці через спалах пташиного грипу в регіоні.

Згідно з повідомленням відомства у п'ятницю, зокрема в ПП "Хутір" знищено 108,14 тис. голів, ТОВ "Немирів-Поділля" (обидва - Вінницька обл.) - 544 голови.

Крім того, станом на 24 січня завершено дезінфекцію одного приміщення, де утримувалася птиця, розпочато роботи з очищення і дезінфекції інших.

"З метою контролю за епізоотичною ситуацією в зонах захисту та спостереження працюють 15 робочих груп, які проводять облік птиці в індивідуальному секторі та клінічний огляд", - зазначили в Держпродспоживслужбі.

За даними відомства, проведено клінічний огляд 24,98 тис. голів птиці в 1,19 тис. дворів 32 населених пунктів. За результатами проведеного клінічного огляду інформації про захворюваність птиці в зонах захисту та спостереження не надходило.

Як повідомлялося, 18 січня на промисловому підприємстві "Хутір" зареєстровано падіж птиці. Лабораторні дослідження встановили діагноз "грип птиці" типу А, субтипу H5. Державна надзвичайна протиепізоотична комісії при Немирівській райдержадміністрації рішенням від 20 січня затвердила план ліквідації захворювання, визначила межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

До епізоотичного осередку, крім ПП "Хутір", віднесено господарства ТОВ "Немирів-Поділля" та СТОВ "Колосок" (Бугаків Немирівського р-ну). До зони захисту (3-кілометрова зона навколо епізоотичного осередку) віднесені дев'ять населених пунктів Немирівського району, до зони спостереження (10-кілометрова зона) ввійшли 23 населені пункти цього самого району.

Держпродспоживслужба 23 січня повідомила про рішення Європейської Комісії призупинити ввезення на територію ЄС м'яса птиці, м'ясної продукції з птиці та термічно необроблених продуктів з птиці з України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" обговорює з іноземними сервісними компаніями можливість створення спільного підприємства з управління буровими групами

Маріупольські підприємства "Метінвесту" в 2019 р наростили сплату податків більш ніж на третину

РГК почала тестування газоводневої суміші на закритих ділянках розподільчих мереж у 5 областях

Україна після приходу великого інвестора стимулюватиме виробництво електромобілів замість пільг на їхнє ввезення

Оржель вважає використання газу за нинішньої ціни на нього більш вигідним, ніж видобуток вугілля

Деякі держоргани України та ГО підписали меморандум про співпрацю в розвитку механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарів

Ціна газу для населення і тепловиків у лютому знизиться на 15,1%

Молдова запровадила заборону на ввезення м'яса птиці та яєць з України

Зростання капінвестицій в Україні у 2019 році сповільнилося до 15,5% - Держстат

Вуглеводневу ділянку "Дельфін" буде виставлено на УРП-конкурс двома лотами - голова Держгеонадр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА