Інтерфакс-Україна
19:15 24.01.2020

Кабмін призначив т. в. о. голови АМПУ начальника філії АМПУ "Дельта-лоцман"

1 хв читати

Кабінет Міністрів України призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) начальника філії АМПУ "Дельта-лоцман" Олександра Голодницького.

Голодницький із 2001 року працює на керівних посадах у транспортній галузі. З червня 2013 року працював на посаді першого заступника голови ДП "АМПУ". 30 травня 2014 року був призначений на посаду начальника філії "Дельта-лоцман".

Як повідомлялося, раніше, Мінінфраструктури оголосило конкурс на посаду голови АМПУ.

Виконувач обов'язків голови АМПУ Райвіс Вецкаганс в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив, що не має наміру подавати свою кандидатуру на конкурс на зазначену посаду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада змінила норми оподаткування нерухомості для ВПО та відкоригувала критерії "Клубу білого бізнесу" – Гетманцев

Рада підняла податок на прибуток банків у 2026р з 25% до 50%

Зеленський про ухвалення бюджету: є свідчення для партнерів, що підстав для нестабільності в Україні не буде

Зеленський анонсував звільнення у середу значної частини наглядрад Центренерго, ОГТСУ, УРМ, ЕКУ та оператору ринку

Верховна Рада ухвалила Державний бюджет-2026

Митники викрили схему експорту зерна за підробленими документами, порушників оштрафували на 498 млн грн

Україна у 2026р потребує додатково понад $45 млрд від міжнародних партнерів

Держбюджет-2026 не передбачатиме збільшення навантаження і переведення вчителів на строкові контракти

"Нафтогаз" з травня імпортував 4,4 млрд куб. м газу, до кінця року цей показник зросте до 5 млрд куб. м – комерційний директор

Європейська Рада і Європарламент узгодили план припинення імпорту російського газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА