Інтерфакс-Україна
17:52 29.01.2020

Екс-голові "Укрзалізниці" виплатять компенсацію за розірвання контракту

2 хв читати
Екс-голові "Укрзалізниці" виплатять компенсацію за розірвання контракту

Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" 28 січня вирішила звільнити голову правління Євгена Кравцова достроково з виплатою компенсації, пізніше на засіданні в середу Кабінет Міністрів погодив його звільнення, про це на своїй сторінці у Facebook написав сам екс-голова "Укрзалізниці".

"Якщо казати моєю улюбленою юридичною мовою: вчора було прийняте рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона не маленька, скажу одразу. Але це - рішення акціонера. Зі свого боку я був готовий продовжити роботу в транспортному секторі без грошових виплат за контрактом", - повідомив він.

Він також зазначив, що кілька останніх місяців наглядова рада "Укрзалізниці" розглядала звіт його роботи в компанії, і результат влаштував усі сторони.

"Майже всі KPI виконані (достроково і прогнозовано), у 2019-му було кілька історичних рекордів: фінансових і в перевезеннях, реалізовані масштабні інфраструктурні проекти, ну і майбутнє IPO як лакмусовий папір успішних реформ. Таким чином, формальних підстав для звільнення у членів наглядової ради не знайшлось", - наголосив Кравцов.

Він також заявив, що "Укрзалізниця" нині переживає один зі своїх найкращих періодів практично за всіма показниками.

Як повідомлялося, Кабмін погодив звільнення глави "Укрзалізниці" Кравцова і планує оголосити новий конкурс на цю посаду.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до керівного органу, наглядова рада "Укрзалізниці" розглядала два варіанти рішення: переведення на роботу до Мінінфраструктури (за заявою Кравцова) та розірвання контракту з ініціативи наглядової ради.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій 27 січня заявив, що наглядова рада компанії розгляне питання звільнення Кравцова "найближчим часом", провівши серію засідань із цього питання.

Водночас Криклій повідомив, що йому поки що не відомо про охочих обійняти посаду голови "Укрзалізниці". "Кандидати на цю посаду наразі не відомі", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затверджений новий статут "Укрнафти" передбачає перехід від одноосібного до колегіального виконавчого органу – компанія

НБУ відкликав ліцензії у трьох фінкомпаній і застосував заходи впливу до ще трьох

Банки очікують зростання вкладів населення, їх вартості та строковості у ІІІ кв. 2025 р. – опитування НБУ

Рада ухвалила за основу законопроєкт про інтеграцію українського ринку електроенергії до ринку ЄС

Рада не підтримала 3 блокуючих постанови про скасування експортного мита на сою та ріпак

ВВП Узбекистану в I півріччі зріс на 7,2%

Обленерго у I пів.-2025 відремонтували понад 14,4 тис. км ліній електропередачі

НБУ зобов'язав СК "Євроінс Україна" до 22 вересня усунути виявлені під час перевірки порушення

Попит іноземців на житло преміум-класу в Україні поступово відновлюється – девелопери

Сенатор Грем закликає ЄС повністю припинити закупівлю нафти та газу з Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА