Інтерфакс-Україна
19:53 30.01.2020

Зеленський і президент SOCAR Абдуллаєв обговорили можливості інвестування в газотранспортну галузь України

1 хв читати
Зеленський і президент SOCAR Абдуллаєв обговорили можливості інвестування в газотранспортну галузь України

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом компанії SOCAR (Азербайджан) Ровнагом Абдуллаєвим, під час якої глава держави зазначив, що українська влада сприятиме реалізації спільних із компанією SOCAR проектів у сферах постачання нафти та газу.

"Сторони обговорили можливості інвестування в газотранспортну галузь України. Володимир Зеленський наголосив на важливості реалізації домовленостей щодо роботи компанії SOCAR в Україні, яких було досягнуто під час його візиту до Азербайджану в грудні минулого року", - повідомляє прес-служба президента України в четвер увечері.

У зустрічі також взяли участь віце-президент SOCAR Ельшад Насіров і керівник представництва SOCAR в Україні Ельчін Мамедов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА