Інтерфакс-Україна
11:19 31.01.2020

Кабмін закрив перукарню в будівлі Будинку уряду, в звільненому приміщенні працюватимуть "інвестняні" - Дубілет

1 хв читати
Кабмін закрив перукарню в будівлі Будинку уряду, в звільненому приміщенні працюватимуть "інвестняні" - Дубілет

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет повідомив про закриття перукарні, яка розміщувалася в будівлі Будинку уряду.

"Маленький крок, щоб у нашому житті стало трохи менше Совка. У нас в Кабміні сталося нечуване — ми закрили перукарню. Я, коли її виявив, спочатку подумав, що це якийсь розіграш. Виявилося, не розіграш, справжнісінька перукарня. Стрижка волосся модельна - 95 грн. Модельна стрижка чубка - 35 грн. Навіть можна зафіксувати волосся лаком (15 грн - якщо волосся до 20 см, але 25 грн для волосся довше за 40 см)", - написав Дубілет на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Міністр зазначив, що в кімнаті, яка звільняється, буде облаштовано 12 робочих місць.

"Туди в'їдуть працівники UkraineInvest, ті самі інвестиційні няні", - додав він.

Окрім того, міністр повідомив, що наразі спільно з Фондом державного майна здійснюється аналіз ефективності використання державних приміщень.

"Я хочу разом із ФДМ спочатку проаналізувати міністерства, а потім - інші державні органи. Ту площу, яка внаслідок звільниться, треба передати на приватизацію або бодай в оренду через "Prozorro.Продажі", - наголосив Дубілет.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА