Інтерфакс-Україна
19:21 31.01.2020

ОЕСР підвищила Україну в оцінці країнових ризиків до 6-ї групи

1 хв читати
ОЕСР підвищила Україну в оцінці країнових ризиків до 6-ї групи

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР, OECD) у п'ятницю поліпшила оцінку країнових ризиків України, перевівши її із 7-ї до 6-ї групи в рамках класифікації учасників угоди про офіційно підтримувані експортні кредити.

"Це, звісно, дуже мало, але всі ризики, пов'язані з Україною та українськими компаніями, стають меншими. Це означає меншу вартість страхування, менші ставки кредитів, більші терміни та ліміти кредитних ліній!", - прокоментував це рішення заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - торговий представник України Тарас Качка.

Окрім України, до 6-ї групи з 7-ї переведено Косово, з 5-ї до 4-ї - Сербію.

Водночас OECD погіршила оцінку країнових ризиків низки країн, зокрема перевела Алжир та Оман з 4-ї групи до 5-ї, Туніс - з 5-ї до 6-ї, а Іран і Туркменістан - з 6-ї до 7-ї.

Окрім України, в 6-й групі також є такі країни, як Білорусь, Грузія, Вірменія, Уганда, Шрі-Ланка, Нігерія, Монголія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголова "Нафтогазу" попереджає про можливе подорожчання газу після ударів Ізраїлю по газовій інфраструктурі Ірану

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА