Інтерфакс-Україна
19:02 03.02.2020

НБУ зареєстрував нового оператора послуг платіжної інфраструктури ТОВ "Пей Плейс Україна"

1 хв читати
НБУ зареєстрував нового оператора послуг платіжної інфраструктури ТОВ "Пей Плейс Україна"

Національний банк України (НБУ) погодив умови і порядок діяльності оператора послуг платіжної інфраструктури ТОВ "Пей Плейс Україна" (Київ), йдеться в повідомленні на сайті НБУ.

"Пей Плейс Україна" надаватиме інформаційні та технологічні послуги щодо переказу коштів учасникам карткових платіжних систем, систем переказу коштів, а також платіжним організаціям платіжних систем.

ТОВ "Пей Плейс Україна" стало 31-м зареєстрованим оператором послуг платіжної інфраструктури, який має право надавати відповідні послуги в Україні.

ТОВ "Пей Плейс Україна" було створено в травні 2019 року зі статутним капіталом 100 тис. грн. Згідно з держреєстром, його кінцевими власниками є Андрій Веремчук та Олександр Сердюк, які також є співвласниками фінансової компанії "АП.МІ Фінанс" (Київ)

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА