15:43 04.02.2020

"Vodafone Україна" розмістила п’ятирічні єврооблігації на $500 млн під 6,2%

3 хв читати
"Vodafone Україна" розмістила п’ятирічні єврооблігації на $500 млн під 6,2%

Інвестиційна група Dragon Capital виступила спільним лід-менеджером для ПрАТ "ВФ-Україна" (здійснює діяльність під брендом "Vodafone Україна") при розміщенні п’ятирічних єврооблігацій на суму $500 млн, йдеться у повідомленні Dragon Capital.

"Високий попит з боку інвесторів дав змогу зібрати заявки на загальну суму понад $3 млрд і забезпечив можливість для "Vodafone Україна" залучити фінансування з купоном 6.2%", - наголошується в повідомленні.

Випуск у форматі 144A/Reg S маркетували серед міжнародних інвесторів в Європі та США.

Емітентом облігацій виступив VFU Funding PLC, євробонди розміщені терміном на п'ять років із дворічним опціоном. Майданчик лістингу - Euronext Dublin (GEM).

Як наголошується в повідомленні Dragon Capital, кошти від розміщення єврооблігацій буде спрямовано на рефінансування короткострокового кредиту на суму $464 млн, а також на загальні корпоративні цілі.

Як повідомлялося, NEQSOL Holding через OOO Telco Solutions and Investments, підконтрольну Bakcell, минулого року уклав угоду з ПАТ "МТС" про купівлю її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Операцію щодо купівлі "Vodafone Україна" було закрито наприкінці грудня 2019 року із залученням фінансування J.P. Morgan та RBI, ціна становила $734 млн, включно з відкладеним платежем на суму майже $84 млн.

У квітні 2019 року ПрАТ "ВФ-Україна" випустило єврооблігації на суму EUR90 млн з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від їх розміщення оператор планував використати переважно для придбання ліцензій LTE і частково для будівництва мережі.

Група компаній NEQSOL Holding, згідно з релізом, має більше ніж 25-річний досвід роботи в різних галузях і країнах. Її діяльність охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну і будівельну галузі у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Казахстані, ОАЕ, Бангладеші. Група увійшла в телекомунікаційну галузь на початку 2000-х років. Компанії, що входять до групи, надають послуги мобільного зв'язку, міжнародного транзиту та продажу оптового інтернету, послуги з виділених ліній, послуги дата-центру та ін.

Бізнесмен Гасанов є засновником і 100% власником групи компаній NEQSOL Holding, зокрема компаній Nobel Oil Services (UK) Limited, Nobel Oil E & P (UK) Limited (торговельне найменування Nobel Upstream), Bakcell ТОВ і Norm ВАТ.

"Vodafone Україна" - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні - за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% порівняно з 2017 роком - до 1,8 млрд грн за зростання доходу на 8% - до 12,9 млрд грн. У компанії пояснюють це збільшенням витрат унаслідок активного розгортання мереж 4G і 3G.

Виручка "Vodafone Україна" за підсумками липня-вересня 2019 року становила 4,3 млрд грн, що на 29,7% більше, ніж за аналогічний період 2018 року, чистий прибуток - 887 млн грн, а показник OIBDA збільшився на 28,9% і сягнув 2,4 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нацрада реформ розгляне питання заміни податку на прибуток податком на виведений капітал

Мінекономіки оцінює падіння ВВП України в січні-квітні- 2020 у 5%

"Нафтогаз" візьме участь у конкурсі з відбору постачальника останньої надії на газовому ринку для населення

"Нафтогаз" планує зайняти 20-відсоткову частку на ринку постачань газу населенню, очікує прихід міжнародних компаній

"Нафтогаз" домовився з Ощадбанком і ПриватБанком про укладення договорів із населенням на постачання газу

Уряд України ухвалив постанову про спрощення міжнародної торгівлі зерновими

Представники легпрому просять у держави підтримки в лобіюванні України на зарубіжних виставках

ЄІБ виділить EUR300 млн кредиту на енергоефективність громадських будівель в Україні

"МАУ" з 5 червня відновлює регулярне авіасполучення Київ-Одеса

Зеленський анонсував презентацію регіональних туристичних проектів, які можуть бути цікаві для інвестування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА