Інтерфакс-Україна
13:45 07.02.2020

Уряд України до 2025 року планує до 83% збільшити співвідношення середньої зарплати жінок і чоловіків

1 хв читати
Уряд України до 2025 року планує до 83% збільшити співвідношення середньої зарплати жінок і чоловіків

Кабінет Міністрів планує до 2025 року збільшити співвідношення середньої зарплати жінок і чоловіків до 83% і до 85% - у 2030-му, тоді як у 2015-му цей показник був на рівні 74,9%, випливає з Концепції реалізації держполітики у сфері сприяння розвитку соціально відповідального бізнесу до 2030 року.

Концепцію і відповідну урядову постанову оприлюднено на "Урядовому порталі".

Документ покликаний підвищити рівень залученості бізнесу в реалізацію соціальних проектів і визначити напрями держполітики щодо розвитку соціально відповідального бізнесу.

Концепція передбачає залучення компаній із високим рівнем соціальної відповідальності до реалізації соцпроектів у сфері захисту прав людини - будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб, соціального житла; створення умов для організації лікування та адаптації військовослужбовців; забезпечення медзакладів обладнанням, до будівництва та облаштування шкіл і дитсадків, реалізації соціальних проектів за рахунок бюджетних коштів.

Держава має намір залучати бізнес до таких проектів шляхом конкурсного відбору, зазначено в документі.

Приріст прямих іноземних інвестиції до 2025 року має досягти $16 млрд, а в 2030-му - $17,5 млрд, випливає з концепції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА