19:27 07.02.2020

Мінекономіки пропонує пакет антикризових заходів для економіки

1 хв читати
Мінекономіки пропонує пакет антикризових заходів для економіки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства пропонує пакет антикризових заходів для економіки, зокрема розширене фінансування програм розміром 20 млрд грн, повідомив глава відомства Тимофій Милованов за підсумками звіту в парламентському комітеті з питань економрозвитку.

"Ми запропонували пакет антикризових заходів. Головна пропозиція - розглянути можливість розширення фінансування програм і напрямів розміром 20 млрд грн, зокрема на стимулювання напрямів транспортної інфраструктури, програми фінансової підтримки, секторальні програми виробництва, розвиток оборонно-промислового комплексу", - написав він у Facebook у п'ятницю.

Міністерство створює координаційний центр з питань промисловості за участю галузевих об'єднань, окремих великих підприємств і аналітичних центрів. Він повинен напрацювати можливі програми підтримки галузі, зазначив міністр.

"У промисловості ми входимо в фазу зростання циклу. Вже в січні з'явилися ознаки відновлення металургії", - зазначив Милованов.

Серед головних викликів для промисловості він назвав застаріле обладнання, переорієнтацію ринків збуту і впровадження податку на вуглецеві викиди в ЄС.

"Але подальше нарощування експорту в ЄС - під загрозою, оскільки через введення ЄС протекціоністського інструменту carbon border tax вітчизняні виробники отримають збитки і втратять конкурентоспроможність", - вказав Тимофій Милованов.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА