Інтерфакс-Україна
07:48 09.02.2020

Таїланд може скоротити виробництво цукру на 30% через найсильнішу за 40 років посуху

2 хв читати
Таїланд може скоротити виробництво цукру на 30% через найсильнішу за 40 років посуху

Виробництво цукру в Таїланді може впасти на 30% через найсильнішу за 40 років посуху, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані галузевої компанії.

Таїланд, який є одним з найбільших експортерів цукру в світі, може скоротити його виробництво до 9-10 млн тонн. Виробництво цукрової тростини може опуститися нижче 90 млн тонн у порівнянні з 130 млн тонн у попередньому сезоні.

"Це гірше, ніж ми очікували. Цей сезон може стати найгіршим за п'ять років", - сказав агентству віце-голова галузевої групи Thai Sugar Millers Corp. Сірівутхі Сіампхакде.

Сильна посуха тисне на економіку Таїланду і, зокрема, на сільськогосподарський сектор, в якому зайняті 11 млн людей. Вона також може привести до подальшого зростання світових цін на цукор, які злетіли на 35% за останні п'ять місяців на тлі побоювань, що несприятливі погодні умови загрожують врожаям у країнах-виробниках, включно з Мексикою та Індією.

У Таїланді тривала посуха вже позначається на основних економічних культурах, включно з рисом і цукром. На економіку країни також впливає експорт, що скорочується, затримка бюджетних витрат і падіння на 80% кількості туристів з Китаю, що є головним із джерел доходів туріндустрії, на яку припадає більше однієї п'ятої економіки Таїланду.

За прогнозом Bank of Ayudhya, посуха може коштувати країні 46 млрд бат ($ 1,47 млрд), або 0,27% ВВП. Банк очікує, що наслідки посухи відчуватимуться не тільки в сільському господарстві, а й в промисловості.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість виявлених фактів незаконного переправлення наркотичних засобів за 5міс.-2025 зросла в зросла в 1,2 рази - ДМС

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

ЄБРР покриє ризики Укрексімбанку на EUR50 млн за новими кредитами для МСП

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

Лише 42% потенційних покупців житла знайомі з умовами програми "єОселя" – опитування OLX

Законопроєкт про систему страхування воєнних ризиків не готовий до розгляду навіть у 1-му читанні - Гетманцев

Мінекономіки компенсує 50 агровиробникам загалом 6,8 млн грн вартості української с/г техніки

Сплата туристичного збору подорожуючими в Україні за 5 міс.-2025 зросла на третину

Ощадбанк отримає третій транш EUR75 млн від ЄБРР для кредитування бізнесу

Банківське фінансування енергопроєктів сягнуло 25 млрд грн за рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА