Інтерфакс-Україна
12:46 11.02.2020

Подальше зменшення ціни на газ має зумовити і зниження ренти на його видобуток в Україні - глава "Нафтогазу"

1 хв читати
Подальше зменшення ціни на газ має зумовити і зниження ренти на його видобуток в Україні - глава "Нафтогазу"

Наявна тенденція на зниження цін на природний газу має зумовити й перегляд рентних платежів на його видобуток усередині країни, вважає голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"За такої ціни на газ треба регулювати й ренту на газ. Низка приватних компаній не зможе платити ренту за такої ціни, і це вже буде у квітні цього року", - сказав він в ефірі каналу "Україна 24".

За його словами, зокрема, "Нафтогаз" уже отримав два повідомлення від приватних партнерів про відмову в участі у видобутку газу в спільних свердловинах.

Як повідомлялося, на сьогодні ставки ренти на природний газ становлять 14-29% залежно від глибини свердловини та 11% - на шельфі й 70% - за договорами на спільну діяльність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Золото вперше перевищило $3300 на тлі глобальної невизначеності

Держслужба зайнятості вперше виплатила ФОПу з інвалідністю компенсацію за облаштування робочого місця

Перехід до проєктного фінансування підвищить безпеку інвесторів в житло - думка

"Укрнафта" тренує власні моделі штучного інтелекту на даних нафтогазовидобутку за 65 років

Китай заборонив місцевим авіакомпаніям прийом поставок літаків Boeing

МЕА під тиском торговельних війн знизило оцінку зростання світового попиту на нафту в 2025 р. на 300 тис. б/д

ЄБРР надає Райффайзен Банку гарантію розподілу портфельних ризиків для інвестицій EUR100 млн в енергетику

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА