Інтерфакс-Україна
12:22 12.02.2020

Три українських стартапи пройшли до акселераційної програми Startup Grind Global 2020 на Кремнієвій долині

2 хв читати

Три з 15 технологічних стартапів, які представляли Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 на Кремнієвій долині пройшли до акселераційної програми Startup Grind Global, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" співзасновник компанії з виробництва українських електробайків Delfast Данило Тонкопій.

Загалом за можливість посісти 50 місць в акселераційній програмі Startup Grind у 2020 році боролися понад 4 тис. стартапів з усього світу.

"До цієї програми пройшли лише 50 проектів, відібраних із 4 тис. стартапів з усього світу. І до цих 50 проектів увійшли три українських стартапи, зокрема і ми", - зазначив Тонкопій.

Він також повідомив, що компанія Oracle надала сервіси для учасників акселераційної програми на $4 тис.

"Нам допомагали віце-президент Oracle, віце-президент Facebook, коучі, майже 10 представників венчурних фондів. Проводилися різноманітні тренінги - від того, як найняти продакт-менеджмент, до ідеального пітчингу; майстеркласи. Плюс нетворкінг. Це найголовніше - нетворкінг і те, що приблизно 50 інвесторів побачили наші проекти і ми потрапили на їхні радари. Це найголовніше, я думаю", - зазначив він.

До акселераційної програми, крім Delfast, увійшли стартап Replay.io - мультиканальна sales-платформа, яка автоматизує контакти за допомогою імейлів, дзвінків і завдань; а також AxDraft - допомагає складати юридичні документи вдесятеро швидше, уникати помилок і підвищувати ефективність роботи юридичного відділу на 25%, делегуючи частину юридичної роботи "не-юристам" без ризиків.

Як повідомлялося, в грудні Міністерство цифрової трансформації відібрало 15 із понад 160 технологічних стартапів, які представлятимуть Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині.

На думку Startup Grind Kyiv Chapter Co-Director Ханни Зенн, українські стартапи, що потрапили до списку делегатів, мають великий потенціал залучити інвестиції Seed- і A-раундів, знайти клієнтів серед американських компаній, таких як Facebook, Deloitte, Target, BMW, CISCO, а також партнерів для подальшого зростання.

Конкурс проводився спільно зі Startup Grind Kyiv (офіційний представник міжнародної стартап-екосистеми Startup Grind) за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Конкурентоспроможна економіка України".

Український бренд електробайків Delfast заснували підприємці Данило Тонкопій і Сергій Денисенко в 2014 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА